meni se ne zdi to normalno (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Moyca_ -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:11:51)

naš 17 mesečnik pije preveč. Po 7 flašk tekočine na dan. Zjutraj in zvečer še flaška, pa potem čez dan še kakšnih 5 flašk (pa bi še če bi mu dala). Popije veliko Nukovo flaško, kjer mislim da je notri približno 3deci. Torej okrog 2litra na dan? Za tako malega???
Pije pa soke in čaje:duda::duda::duda::duda:
Da ne omenjam kako polne plenice ima- ga moram skoraj na dve uri previjat, ker ima plenica sigurno eno kilo- je tako polna da te kap. Kje te naj dobim Pamperske 6? Ko je tako polna mu gre že vse skozi?! Res ne morete si predstavljat teže plenice?:(

kaj naj- mu nej ne dajem za pit toliko??

lp:sloncek::sloncek:




Lenny -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:15:15)

Najin mali je imel že dvakrat tako obdobje, da bi skoz pil. Seveda sok, čaj, kompotovo vodo,... In potem je mami pokazala rogove :hudicek: in je začela v lonček točiti vodo. Po dveh dneh se je žeja nehala. Poskusi! Pri nas je voda zelo dobra, ko je res žejen. Če pa si malo zmišljuje, ga pa pri vodi veselje hitro mine.




malika -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:15:56)

Jaz sem mojemu začela ful redčit čaje in ker ni več tako sladko popije manj. Pred tem pa je polokal še več kot tvoj. Počasi pa ga navajam, da bova prešla na navadno vodo, ker se sladkor že pozna na zobkih :(




JASNA D -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:24:09)

Moyca, glede na to, da je ves čas bolj kot ne bolan, to niti ni tako slabo. Vsaj meni je pediater rekel veliko tekočine....

Velikost 6 (pampers) sem jaz videla zadnjič v Muellerju.

Jasna




Magi* -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:36:14)

vseeno pa omeni to tudi pediatru. ne bi te rada strašila, vendar je to lahko tudi znak za sladkorno. saj sigurno ni, ampak povej pa le - te nič ne stane.

M




Anonimen -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:55:49)

Jaz sem najprej pomislila, kaj pa če potem vse "zdrave" snovi iz telssa s toliko tekočine kar odplakne. Gotovo pretiravati tudi s tekočino ni dobro. Tudi jaz bi mu, kot so rekle že moje predhodnice, dala kar vodo.




ajda11 -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 9:55:49)

Tudi DM ima babylove plenice xxL velikosti.

Suzana




KIRA -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 10:08:13)

prbaj mu soke in čaje čim bolj razredčit z vodo. po mojem je žejen, ker so sladki. saj ne da bi vsebovali dosti sladkorja - ampak za otroke je tudi to že preveč. to sem enkrat videla na TV pri super nany. na koncu so otroci pili samo še vodo, pol pa nič - niso bili več tako žejni. vse je bil pa kriv sok.




nežre -> meni se ne zdi to normalno (11.2.2005 11:10:26)

Pa veste, da pediatri in sploh zobozdravniki strogo odsvetujejo sladkane čaje?! Poskusi samo s čajem brez sladkorja ali pa kot ti druge svetujejo z navadno vodo - eno je žeja, drugo je potreba (razvada) po sladkem okusu...




Stran: [1]