A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Mišni -> A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:20:29)

ki jo je sodišče dodelilo materi, pa jo je oče odpeljal in jo sedaj mati išče že 2 meseca? Pa nihče nič ne stori? Ne sodni izvršitelj ne policija ne CSS, nihče.
V čem je fora?

Včeraj sem na TV pri dnevniku ujela, da so dobili pismo očetovega odvetnika ali pa očeta samega, ne vem točno, v katerem pojasnjuje okoliščine, in da so ga povabili pred kamero, da pove svojo plat zgodbe, pa se je nato spet "izgubil". Zaključili so, da pa vendarle je sklep sodišča tak, kot je, in ga je treba upoštevati.
Sem nekako dobila očbutek, da vsi vedo, zakaj je tako, kot je, kot bi bilo še nekaj v ozadnju.

A kdo kaj več ve?




Lepotica -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:21:57)

Ja baje, da ga je zdej, ko se je vmešal minister Šturm, začela iskat še policija, vendar ga niso našli, njegov oče pa ne želi dajati izjav. Tko da, če prav razumem, še ni nič novega o tem kje sta oče in deklica.




Mišni -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:27:09)

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Ja baje, da ga je zdej, ko se je vmešal minister Šturm, začela iskat še policija, vendar ga niso našli, njegov oče pa ne želi dajati izjav. Tko da, če prav razumem, še ni nič novega o tem kje sta oče in deklica.


Sem mislila bolj na ozadje zgodbe. Zakaj vsi tako skupaj držijo? Tudi novinarka, ki je prejela pismo očeta, se mi zdi, kot da je potem drugače reagirala, rekla je samo, da pač sklep sodišča je tak, kot je ...




Anonimen -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:27:50)

Ma ti povem Mišni to ti je pravni sistem...budale.

Me res zanima zakaj toliko ščitije tega očeta..sigurno ga ščitijo, samo šene vemo zakaj. Pa mati je tudi prestrašena se mi zdi. No, saj je logično, samo mislim da se ga fuuul boji.




Anonimen -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:28:29)

Oče deklice je delal kot sodni izvedenec. Tako so povedali zadnjič na Trenjih.




Mišni -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:29:40)

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Oče deklice je delal kot sodni izvedenec. Tako so povedali zadnjič na Trenjih.


A res? Tega pa nisem vedela. Pa še čudno,d a je sodišče punčko sploh mami dosodilo, če ima toliko oznanstev.




Anonimen -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:30:29)

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Oče deklice je delal kot sodni izvedenec. Tako so povedali zadnjič na Trenjih.



Motiš se KL. Sodni izvedenc je bil Trifunović, ki ji je svetoval naj najame detektiva in enostavno dvignil roke, kot da on ni več pooblaščen za iskanje deklice. Očitno tudi policija ni.




Lepotica -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:31:25)

Kind lady tisto je drug primer-ko je oče, ki je izvedenec dal svojo hčer odpeljati na ljubljansko psihiatrijo. Za ta primer 3- letne deklice pa men sam neki ni jasno-a vzgojiteljice v vrtcu od koder jo je odpeljal, niso vedele, da mu je ne smejo dat?




Anonimen -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:32:17)

To vem, vendar je bil oče zaposlen kot sodni izvedenec, še predno so mami dodelili punčko.
Baje ima dosti vez na sodišču, zato se dogaja kar se dogaja.




Anonimen -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:33:13)

Bom zvečer še enkrat pogledala ta Trenja.




urbancek -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:38:29)

Jaz pa mislim, da je ta tip vsem grozil, če so hoteli kaj čez njega reči in se ga vsi bojijo.




tina a -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:42:09)

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

To vem, vendar je bil oče zaposlen kot sodni izvedenec, še predno so mami dodelili punčko.
Baje ima dosti vez na sodišču, zato se dogaja kar se dogaja.


Ne ni bilo omenjeno kje je oče zaposlen. Ta dotični oče ni zaposlen kot sodni izvedenec. 100%




lex -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 12:51:52)

vzgojiteljica otroka ne da v primeru, da ima pisno, da ga ne sme dat, drugače ga more dati - žal




Mišni -> RE: A kdo pozna zgodbo tiste 3-letne deklice ... (16.4.2008 13:02:27)

IZVIRNO SPOROČILO: tina a

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

To vem, vendar je bil oče zaposlen kot sodni izvedenec, še predno so mami dodelili punčko.
Baje ima dosti vez na sodišču, zato se dogaja kar se dogaja.


Ne ni bilo omenjeno kje je oče zaposlen. Ta dotični oče ni zaposlen kot sodni izvedenec. 100%


A jih ti poznaš?




Stran: [1]