|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 13:53:54   
Naja31
Meni je bil vrhunec neumnosti, ko je ena nosečka kakšen mesec dni nazaj pisala, da je pojedla en kebab in se je potem full sekirala, da bo kaj narobe.  user posted image


Pa vprašanja kot npr. kdaj naj dojenčka dam ven iz koška v posteljico? Ja, a ni logično, da ko mu je košek premajhen, da potem nimaš druge izboire, kot da ga daš v nekaj večjega.



(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 13:54:19   
Lepotica
To je ena in ista ženska, ki je baje vsaki, ki ji je malo bolj ostro svetovala, da naj odpre oči, zagrozila po zs.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:04:43   
Mišni
Evo, meni gredo tele frizure "tam spodaj" ful na jetra:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2679422&mpage=1&key=&#2679667

(odgovor članu Lepotica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:05:28   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Evo, meni gredo tele frizure "tam spodaj" ful na jetra:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2679422&mpage=1&key=&#2679667


ja, to so tudi zame gluposti. Non stop eno in isto, ne moreš verjet user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:06:40   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Največja glupost kar sem jih kdaj prebrala je bil dialog med tyazijem in njegovo ženo. Katastrofa


A tisto?

... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:09:04   
Freycha
najboljš, da smo vse zaraščene, pa potem ne bo več debat na to temo user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:13:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Točno,  Tjažy in Janai in miljarda pikic............
Pa pisanje o otrocih v stilu STARI SMO x mesecevuser posted image user posted image . A cela familija ali se vikajo pri njih doma ali kakouser posted image .
In seveda vsa vprašanja o tem kdaj lahko test naredi, jokanje da ni že prvi mesec ratalo če naj gresta kar po napotnico za neplodnost, 10000000x kakšni so znaki nosečnosti, potem Jošek me boli ča ga stisnem, ali to pomeni da sem noseča, Nekaj me špika ali to pomeni da sem noseča, Popila sem 1dl Refoška preden sem ugotovila da sem noseča ali se bo to plodu kaj poznalo......user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:16:25   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

IZVIRNO SPOROČILO: lukrecija

Največja glupost kar sem jih kdaj prebrala je bil dialog med tyazijem in njegovo ženo. Katastrofa


A tisto?

... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...
... .... .... ... ...

..user posted image .. user posted image user posted image ... ...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:26:17   
BUŠICA
ena najbolj glupih ever je: če greš rodit in parkiraš pred P-pa se jim zdi 1 euro na uro za parking res preveč user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 14:35:02   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

ena najbolj glupih ever je: če greš rodit in parkiraš pred P-pa se jim zdi 1 euro na uro za parking res preveč user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  a to je tudi bilo, ali kaj?



_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 15:01:32   
krfjolca
Meni je bila pa svetovna tista, če v nosečnosti žvečilni gumi kaj škodi. Sem najprej mislila, da se ženska za**bava, pa se je izkazalo, da je resno mislila.user posted image

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 15:47:31   
Anonimen
men grejo najbl naživce testi, k vse nekej zgodej delajo, fake nosečniški znaki oz. mene full bruhat, boli me trebuh menstro bi mogla dobit čez 1 tedn a mislete, da sm noseča, uglavnem z eno besedo neučakane ženske, ki so ravno en mesec nazaj nehale jest tabletke zdj bi pa kr kuj otroka rade, k so se pač one tk odločile... pol mi grejo na živce še teme aka a umetni nohti škodujejo otroku, al pa umetni lasje.... ene teme so prov butaste. jst bi večkrat najraj svetvala keri nej se mal umiri, pa mal prebere tlele gor magari stare teme al pa kkšno knjigo pol se pa oglaša.... verjamem pa, da grem tut jst komu na živce, ker sem pač mlada... that's it.user posted image

(odgovor članu krfjolca)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 15:49:24   
Anonimen
Jaz pa ne bom nikol pozabila une k je spraševala kako naj spravi drekec iz gat od dedca k ma zmeri usraneuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
16.4.2008 15:49:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 16:00:07   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

joj, mene pa še vedno zelo motijo: MI smo pa kakali, MI smo pa jedli, MI pa smo težki .... g, pa veliki .... cm, pa mi pa že malo hodimo, pa mi, pa mi, pa mi........


Meni je pa to čist normalno, saj tudi dojenček še cca 1 leto dojema sebe kot del mame in tudi jaz ga še vedno dojemam kot del sebe, je preveč od mene odvisen itd...



meni pa tudi čisto hecno, bebasto.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 16:05:23   
Detece
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

joj, mene pa še vedno zelo motijo: MI smo pa kakali, MI smo pa jedli, MI pa smo težki .... g, pa veliki .... cm, pa mi pa že malo hodimo, pa mi, pa mi, pa mi........


Meni je pa to čist normalno, saj tudi dojenček še cca 1 leto dojema sebe kot del mame in tudi jaz ga še vedno dojemam kot del sebe, je preveč od mene odvisen itd...



meni pa tudi čisto hecno, bebasto.


Hvala bogu da smo si različni....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 16:18:31   
Freycha
potem pa reči midva - saj je to dvojina ne pa mi.... kot da cela familija pridobiva na teži, pa ima ..... cm, pa se podela  pleničko itd.....

sicer pa sem mnenja, da je otrok od svojega otroštva čisti individum, jaz samo skrbim zanj. Si ga ne prilaščam in fizično gledano se je otrok z rojstvom ločil od mene.

zato mi je to pač kot je volga lepo napisala hecno, če ne celo bebastouser posted image

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 16:22:23   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

joj, mene pa še vedno zelo motijo: MI smo pa kakali, MI smo pa jedli, MI pa smo težki .... g, pa veliki .... cm, pa mi pa že malo hodimo, pa mi, pa mi, pa mi........


Meni je pa to čist normalno, saj tudi dojenček še cca 1 leto dojema sebe kot del mame in tudi jaz ga še vedno dojemam kot del sebe, je preveč od mene odvisen itd...



meni pa tudi čisto hecno, bebasto.


meni je pa to lepo in prisrčno

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 16:43:25   
soncece24
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2307673&mpage=1&key=�

Ta je bila meni ena močnejših.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   [Brisano sporočilo]
16.4.2008 17:24:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 17:30:40   
*tajda*
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

joj, mene pa še vedno zelo motijo: MI smo pa kakali, MI smo pa jedli, MI pa smo težki .... g, pa veliki .... cm, pa mi pa že malo hodimo, pa mi, pa mi, pa mi........


se podpišem!

Najbolj neumno mi je bila pa tisto ko je ena nosečnica spraševala če se bo otroku poznalo ker se je po trebuhu opeklauser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 18:11:02   
Freycha
še ena za tole temo:

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=2680493

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 18:19:11   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

še ena za tole temo:

http://www.ringaraja.net/forum/fb.asp?m=2680493


Mogoče je ta bila zate glupost, ampak jaz za dojenčka nisem uporabljala mehčalca (po nasvetu pediatra), za sebe pa sem, torej sem prala ločeno - glupo a ne? Sicer bi pa tole rekla na to temo, bolje da vprašajo, kot pa da kar naredijo oz. se v nedgled sekirajo, če so naredile prav ali ne.

Nimamo vsi te sreče, da bi se že pametni rodili. Jaz samo upam, da ste vse tiste, ki tako rade pametujete tle na rr, tudi v resničnem življenju tako pametne, pa da so tudi vaši otroci to podedovali, da ne bo rod izumrl.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 16.4.2008 18:26:13 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 18:29:24   
Freycha
draga rubin

če misliš, da je boljše prati ločeno uporabiš brskalnik, kjer je o tem že veliko napisano, pa si prebereš.

pa menda ja veš, da se nihče ne rodi pameten, ne? ene predispozicije se pa zagotovo kažejo.......

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Glupost no.1 na RR
16.4.2008 18:33:02   
Mayag
Vam je pa res dolgčas.
Rajš se norca delate kot pa da svetujete, pa tud če se vam zdijo glupa vprašanja. Pač taka vprašanja ignorirate.
A je to tok težko?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?