|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogi Dormeo
15.4.2008 13:43:34   
noe
A ima še  katera problem s tem jogijem ? Mi ga imamo eno leto in par mesecev, pa se nam je začel ful ugrezat. Imava  190*180 in je na sredini še lepo trd in takšen kot je bil cel od začetka.
Po  strani  pa je postal čisto mehek in se res ugrezuje. Je neprijeten občutek, ko ležiš, se ti zdi , da boš kar noter padu.Pa ne mi rečt, da je to zaradi kiluser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 13:44:14   
Freycha
kaj so pa na Dormeu rekli?

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 13:46:40   
janja 27
midva sva imela tud tak problem pa sva mislila da je jogi zanič in taka reklama in bla bla pol so ble tud kg na tapeti in smo zamenjali spodaj pod jogijem leteno vzmetneje malo bolj kvalitetno in je jogi spet nazaj trd...ne vem mogoče je pr tebi tud ta problem...prej sva imela te letve čist une standardne za 50 e al manj celo zdaj pa sva dala za mal več denarja in se splača...

_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 14:01:26   
noe
Midva sva kupila njihove zraven jogija, tako , da bi morale biti ok.
Nič še niso rekli, ker še iščem račun, ko ga najdem, bom pa poklicala.

(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 14:58:50   
piamaria
Dormeo....po domače pena...kar tudi je res..midva sva ga kupila in še isti mes. vrnila, se je ugreznil in popolnoma pomečka...katastrofa, sem napisala pritožbo, poklicala in zahtevala povračilo denarja...potem sem prišla do informacije, ko je kolegica prerezala jogi in ga vrgla stran, da je v njem le navadna pena...pana npr.če delaš otroku oblazinjenje in visoka 20 cm...videla na lastne oči, slikala in poslala na firmo...dobila denar v 5 dneh, kot so obljubili...
katastrofa ja, češ, da je bila ena serija zanič...haha za pranje denarja in nategovanje strank, če me vprašaš...
mi spimouser posted image na meblovih in so mega jogiji...
lp
pa srečno

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 15:04:33   
kajajaka
Mi ga imamo 3 leta (velikost 130*200) in smo zelo zadovoljni.
Kolikor se spomnim ima 12 let garancije in zato jih kar pokliči!
Kile pa niso krive. Jaz sem tudi sedaj bolj kot sinji kit user posted image  pa se ne ugreza.

Najboljše res, da poiščeš račun in jih pokličeš.

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 15:11:40   
mateya24
Da še jaz pristavim svoj piskerčekuser posted image

Miva sma bla v začetku ful zadovoljna z njim, nekje po 2 letih pa se je tud ob straneh začel ful mehčat in so kar lukne nastale...sma ga reklamirala nekje 2 mesca nazaj...v roku 2tednov dobla drugega...pa je ta bil ravno 1mesec ok, zdaj pa spet isti problem...ob straneh se ful ugreza...ni udobno več na njem, mama pa tud njihove letve spodaj..
zdaj boma po vsej vretnosti kar novega kupla, še morma razmilit kerga...

je pa res, da sem ta jogi takrat izbrala zaradi tega actigarda al kaj za vraga že je, ko naj bi preprečeval alergije...to pa je res....jaz mam vsega živega alergij, pa se mi ful  na koži pozna...od kaj pa sem spala na tem jogiju pa ni več problemov takih s kožouser posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 22:42:03   
noe
Mateya  kakšno dimenzijo pa imaš???

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogi Dormeo
15.4.2008 23:15:58   
mama54
Vtipkaj v iskalnik jogi dormeo in ti vrže veliko debat o tem.

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 7:16:27   
LoCa
js mam 2 jogija na zakonski postli. vse ok, sploh nimam problemov, sestra ima dormeo že sto let, pa jih ustreza. nč ugreznjenega al kaj. user posted image

(odgovor članu mama54)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 9:28:35   
ursalara
Najbolje da reklamiras zadevo in ti pošljejo novega oz ti povrnejo denar!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 11:45:28   
robinzon
Noe, ne rabiš račun, ti samo poklič, te imajo tako ali tako v evidenci. Hčeri se je ugreznil po parih letih in so ga prišli zamenjat brez vprašanj. Niti kaj dosti ne pogledajo, kaj je narobe, imajo že novega s seboj in samo zamenjajo, starega odpeljejo.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 12:41:54   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: robinzon
Noe, ne rabiš račun, ti samo poklič, te imajo tako ali tako v evidenci. Hčeri se je ugreznil po parih letih in so ga prišli zamenjat brez vprašanj. Niti kaj dosti ne pogledajo, kaj je narobe, imajo že novega s seboj in samo zamenjajo, starega odpeljejo.
...ga napihnejo in ponovno prodajo. user posted image  


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 13:08:28   
mateya24
140X200

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 14:24:54   
malika
meni se dogaja isto, luknje povsod. Kile niso problem, ker jih imam 50, letveno dno tudi imam.... pa tudi ta jogi je že drugi (so enega prej že peljali), tako da tudi zbiram navdih, da jim pišem in zahtevam denar nazaj, ker tretjega v 4 letih pa nočem!

Je pa glede reklamacij tako (imam izkušnje), zahtevajo PISNO poročilo na kratko kaj je narobe, potem pa te obvestijo po pošti, ali pa te pokličejo in ti javijo kdaj dobiš novega. Jaz bom v tej rundi zahtevala denar nazaj. Je katera že dobila denar nazaj?

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 14:27:04   
ZARA
Moja mami je dobila denar nazaj, ker ji je zgnil. Dobesedno. So rekli potem, da je bila cela serija prehitro zapakirana. Right.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 14:29:31   
malika
Pa je dobila toliko kot je dala? In v kakšen času?

thx

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jogi Dormeo
16.4.2008 14:32:45   
ZARA
Ja, seveda. Vse je dobila nazaj zelo hitro. Mislim da so jo poslali denar po pošti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu malika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?