|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški puder za mastne lase
14.4.2008 11:46:24   
dana
Frizerki sem jamrala kako se mi lasje mastijo in da jih moram vsak druga dan prati. In mi je rekla da bi lahko tisti dan ko jih namrevam umiti, lase napudrala z otroškim pudrom. Meni se zdi to ful čudno oz. si ne znam  predstavljati kako bi izgledala.

A je katera to že kdaj sprobala?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 11:54:04   
vesel
Otroški pude za mastne lasje??user posted image  Prvič čujem!

In kaj poj nardiš?

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 11:58:45   
Anonimen
Ja, jaz sem pa že to slišala. Fajn pa je, da maš svetle lase, ker drugače se lahko vidi. 

(odgovor članu vesel)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 12:23:15   
luka jan
Res je. Otroški puder vpije maščobo z las in le-ti izgledajo sveži. Ta trik je res super za na brzino, ko je treba bit urejen pa ni časa, sicer pa ni priporočljiva pretirana uporaba, kajti posledično se lahko pojavi prhljaj. V mejah normale pa ni problema.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 12:34:32   
Jančika_
Včasih se je dalo kupit puder v spreju prav za ta namen. Ampak si za izčesavanje pudra porabil mucho več časa, kot če bi si jih kar opral; ker se je sploh na temnih laseh puder kar fajn videl.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 13:02:01   
Margareta
Za puder ne bi vedela.
Moja kolegica prakticira, suho pranje las. Nekaj pošprica po laseh, mislim, da se razčeše in to je to. Pravi, da je super, kupuje pa to v Mullerju.

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 14:40:27   
dana
Glede na to kar ste nekatere napisale, si jih bom rajši umivala. Imam namreč temne lase, in bi se puder res videl, pa potem še razčesavanje...


(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški puder za mastne lase
14.4.2008 14:43:37   
Anonimen
Fuj...ne resno, sm mela un sprej pa.....ma nimam drugih besed k fuj. Pa sm blond. Ampk to je res ogabno.

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Teden otroka®: Otrok – nepopisan list
Ob letošnjem Tednu otroka, ki ga praznujemo že 70. leto zapored, in bo potekal od 7. do 13. oktobra, se osredotočamo na ...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?