|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
14.4.2008 18:01:20   
kaya2007
zvečer

(odgovor članu mini80)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
14.4.2008 19:49:00   
Zofy
IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Drugače pa jutranje kopanjeuser posted image , meni je patronažna rekla da po kopanu vsaj 4 ure naj ne greva ven, kaj naj bom potem celo dopoldne v hiši?



Nam pa ni nič rekla, pa prvič jo je skopala ravno patronažna in to ob 10h zjutrajuser posted image . Sem hotla ob 13h na sprehod, pa še dobro, da je začelo deževat. Torej, hvala za to informacijo dadica!!user posted image

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
14.4.2008 20:09:52   
Naja30
Mojo je tudi prvič skopala patronažna dopoldan. In seveda tisti dan potem nismo šli ven...
Naša patronažna je navedla razlog za jutranje ali na splošno kopanje čez dan, da se otrok umiri, če je preveč nemiren. Moja hčerkica je znala biti tako nemirna, da ni mogla zaspat. Vseeno sem jo jaz kopala zvečer, ker smo imeli tak ritual. umila pa sem jo in jo še zdaj zjutraj. Kopanje je v banji, umivanje pa je pri nas umivanje obraza in ritke.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
15.4.2008 10:52:07   
Anay
Mi se umijemo zjutraj obraz in ritko seveda. Zvečer pa vse kar je potrebno za udobno spanje.


(odgovor članu TIIA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
15.4.2008 10:52:55   
pikica86
IZVIRNO SPOROČILO: Neni13

Po nočnem spanju umijemo samo obrazek in rito. user posted image
Kopanje pa zvečer pred spanjem.


se podpišem

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: UMIVANJE-zjutraj ali zvečer?
15.4.2008 11:01:58   
mala pikica
Vedno zvečer, ali umivanje ali kopanje. Že od vsega začetka. Otrok se navadi na nek ritual in potem ve, da sledi samo še hranjenje in nato spanje.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!