Cepljenje in prehlad (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ROmama -> Cepljenje in prehlad (13.4.2008 8:58:01)

Moj mali bi moral biti v torek cepljen. Ampak je malo prehlajen in zjutraj kašlja. Pridno mu izpiram nosek z fizološko. Nazadnje, ko je bil cepljen, je P. spraševala, če sva tudi midva z možem kaj bolna. Me pa nekaj zanima, kaj se lahko zgodi, da se cepi bolnega otroka.




S1902 -> RE: Cepljenje in prehlad (13.4.2008 9:48:02)

nevem kaj se zgodi  ampak preden ga cepi ga pregleda, in če je prehlajen ga ne cepi.
moja je bila malo prehlajena in je tud zjutraj malo kašljala pa so bla plučka vredu in vse ostalo tudi in jo je cepil.

tako da če nebo cepljen bo pa za kak teden




Lunc_a -> RE: Cepljenje in prehlad (13.4.2008 12:54:22)

Če je samo prehlad se otroka cepi




Netopirčy81 -> RE: Cepljenje in prehlad (13.4.2008 15:07:26)

IZVIRNO SPOROČILO: S1902

nevem kaj se zgodi  ampak preden ga cepi ga pregleda, in če je prehlajen ga ne cepi.
moja je bila malo prehlajena in je tud zjutraj malo kašljala pa so bla plučka vredu in vse ostalo tudi in jo je cepil.

tako da če nebo cepljen bo pa za kak teden


Pri nas je bilo tudi tako.




ursy78 -> RE: Cepljenje in prehlad (13.4.2008 17:04:13)

pri nas ko je bil prehlajen,je bilo prav tako cepljenje teden kasneje




*ANA* -> RE: Cepljenje in prehlad (14.4.2008 13:39:11)

No naš je bil tudi prehlajen in je malo kašljal, P ga je pregledala in rekla da je samo prehlad in ga je cepila
Zdaj pa spet bi moral bit cepljen ampak je spet prehlajen, ampak sem poklicala in povedala da kašlja in je rekla naj prideva naslednji teden [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image], zdaj bomo pa vidli




mucka25 -> RE: Cepljenje in prehlad (21.4.2008 15:41:09)

Moj mali pikec bi moral biti cepljen že mesec nazaj, pa je bi takrat prehlajen. No P ni vedela kaj je, ko je imel drisko, pa naju je tud v bolnico poslala, ker je mislila, da gre za alergijo. Tam so ugotovil, da gre za virusek. Sedaj pa P sploh ne zaupam, niti se ga ne upam pelat cepit, pa čeprav naj bi ga te dni morala peljat.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Mteja -> RE: Cepljenje in prehlad (21.4.2008 17:55:28)

Zanimivo...človek ne more verjeti, kako različna so mnenja pediatrov. Za vse prehlajene otroke in ali prehlajene starše, bratce.... se otroka naj ne bi cepilo. Ker lahko ima že tako oslabljen imunski sistem, je manj odporen kot zdrav in mu menda cepivo lahko pospeši prehlad... Tako mi je razložila P prejšnji teden in imava zdaj v sredo cepljenje. Tudi jaz osebno se popolnoma strinjam z njenimi izjavami.




ursalara -> RE: Cepljenje in prehlad (21.4.2008 18:32:20)

Meni je pediatrinja dejala da ce bo nasa pikica prehlajena da bomo prestavili cepljenje!Tako da so mnenja pediatrov res razlicna




Stran: [1]