Opel Meriva (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


dutika -> Opel Meriva (12.4.2008 21:27:17)

Punce, mene zanima če katera izmed vas ima ta avtomobil in kako je zadovoljna z njim...Predvsem me zanima velikost prtljažnika in prostrnost...Se odločamo za nakup družinskega avtomobila...meni je Meriva zelo všeč, mojemu pa ravno ne...Tako, da potrebujem čimveč informacij...
Hvala




ana b -> RE: Opel Meriva (12.4.2008 21:46:47)

Pozdravljena!
Mi sicer nimamo Merive, jo pa ima moj stric in se mi zdi zelo majhen prtljažnik. Enkrat nas je peljal in je imel v prtljažniku svojo škatlo z orodjem (štromar), ki ni bila zelo velika in sem marelo (voz) komaj zraven stlačila [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]. To je moja edina izkušnja.




Lunca1 -> RE: Opel Meriva (12.4.2008 22:07:50)

Midva sva zbirala med Merivo in Picasso in sva se odločila za drugega, ker gre vozek komot noter, pri merivi je šlo pa zelo na tesno. Mene ni prepričal.




Suza -> RE: Opel Meriva (12.4.2008 22:32:17)

Moj oče ima merivo, in se meni zdi da ima zelo majhen kuferam.
Jaz imam jarisa verso, ki je manjši avto in ima večji kuferam. Mene Meriva za družinski avto ne bi prepričala, prej Safira.
Mi imamo še Corolo verso, ki je sicer malce večja in ima čist dovolj postora za vse štiri.




gruška -> RE: Opel Meriva (12.4.2008 22:43:07)

Kolegica jo je imela, pa jo je ravno zato prodala, ker je premajhen za družinski avto ...




urška -> RE: Opel Meriva (12.4.2008 22:50:01)

meni je ful všeč. je pa menda tako,da je astrin prtljažnik bisto velik kot merivin. ki bi bil najbrž za tri člane tudi dovolj velik. sem pa slišala da je ta avto kar požerušček.
sem pa sicer  velik privrženec oplov in mi je fuuuuuuuul všeč tudi meriva.




Stran: [1]