avto-fiat punto (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


aneja1 -> avto-fiat punto (12.4.2008 9:58:43)

Pozdravljene!

Pred kratkim sem si kupila puntota-rabljenega 2002 letnik in me zanima, če se kateri to dogaja, da ko spelje začne avto "cukati",pa ne vedno?

Sem slišala, da imajo nekakšno napako, da ko spelješ tako cukajo, pa me zanima če se kateri to dogaja in če je dala to popraviti in kaj je bilo narobe.

Sem čist potolčena glede tega, nikoli ne vem kdaj bo začel cukati, pa tako dolgo sem čakala, da bom imela avto.




Lep dan




Netopirčy81 -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 10:32:09)

Mogoče bi blo najpametneje, da ga pelješ k mehaniku, da pogleda, če ni kaj za zamenjat.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.4.2008 10:37:19)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




mimi30 -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 11:00:11)

Jaz ga imam pa nič ne cuka. Sem zelo zadovoljna z njim.

Najboljš, da ga res pelješ k mehaniku. Mogoč pa res ni kaj večjega.




aneja1 -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 11:22:58)

Sem se že iz Ljubljane peljala, pa se je te že verjetno fajn ogrel, pa je kljub temu cukalo. Ampak cuka takrat ko spelješ, med vožnjo še mi zaenkrat ni.
Pa sem že poskusila počasi speljat, da ni mogoče gasa premalo, v glavnem vse možne variante.




tina a -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 12:50:22)

Tudi moj cuka ... Pa samo takrat ko speljem ali pa so zelo niszki obrati. Ampak z njim ni nič narobe.

[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Pa od kolegice tudi ...




Marogica -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 13:02:18)

To "cukajo" tudi drugi avti. kadar je "standgas" nastavljen prenizko, ali pa kada se zamašijo filtri(za dovod bencina, pa najbrž še kakšni drugi). To je vedno pri meni problem. Pa nimam Fiata. Mi to avtomehanik uredi in avto je zopet kot "suza"...za nekaj časa.




malania -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 15:00:24)

Pri moji kolegici so imeli puntota (ne vem kateri letnik, je bil pač predhodnik tega puntota grande), pa se je pritoževala da so skoz na servisu, kr naj bi kar sam gas dajal al neki tacga...




pomar*ANČA* -> RE: avto-fiat punto (12.4.2008 19:07:24)

jaz imam polota, letnik 00, bencinarja in mi je pozimi tudi cukal, dokler se ni ogrel. potrebno je bilo pošpricati (hm, ne vem kako se lepo reče temu delu avtomobila) fergazer in obrisati. fant mi ga je šprical z sprejem namenjenim samo za to. na tem fergazerju se naj bi nabrale usedline od bencina- smeti in zato naj bi avto cukal. ko pa sem zamenjala bencinski servis, se mi to ni več dogajalo. letošnjo zimo imam na srečo mir.




Stran: [1]