Prem. po ZKDPZJU (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


kovač -> Prem. po ZKDPZJU (11.4.2008 10:21:00)

Kaj naj storim s tem?

Sedaj mi od plače že kar nekaj let trgajo, ampak kaj storiti. Ali kaj več veste o tem? Ali se splača ali ne splača?




kovač -> RE: Prem. po ZKDPZJU (11.4.2008 10:24:09)

Ali lahko to prekinem?




andrejaz -> RE: Prem. po ZKDPZJU (11.4.2008 10:38:13)

Če sama nisi nič dodatno podpisala ti od plače ne trgajo nič.


Namesto povišanja plač avgusta 2003 je bilo za javno upravo dogovorjeno, da se namesto tega delavcem vplačuje premije.

Višina premije ki jo dobiš pa je odvisna od tvoje delovne dobe v avgustu 2003.

Imela pa si in še tudi imaš možnost, da poleg premije, ki ti jo da država še sama kaj dodatno vplačuješ - to pa ti trgajo od plače.




kovač -> RE: Prem. po ZKDPZJU (11.4.2008 10:43:15)

Namesto povišanja plač avgusta 2003 je bilo za javno upravo dogovorjeno, da se namesto tega delavcem vplačuje premije.

Ja to mi vplačujejo, sedaj pa me zanima ali je kaka možnost, da bi jaz to nekako prekinila, ker je to stran vržen denar in najslabše možno plačevanje?




jackie* -> RE: Prem. po ZKDPZJU (11.4.2008 12:04:59)

Mislim, da lahko prekineš, če daš odpoved, pa še to dobiš izplačan denar po 10-ih letih. Tako nekako imam v spominu, ko sem brala "pogodbo", ki smo jo dobili vsi j.u.

Preveri, saj si jo sigurno dobil-a, če si jo zgubila ali je nimaš pa vprašaj koga, ki jo ima ... ja, se strinjam, ma vse skupi je en drek [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley21.gif[/image]




Stran: [1]