Kdaj brez košare? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


karolinca -> Kdaj brez košare? (11.4.2008 9:50:23)

Živjo vsem!

Zanima me, kdaj ste otroka (koliko je bil star) začele v vozičku vozit brez trde košare? Hčerka se je rodila v začetku februarja, kdaj bo torej primerna za vožnjo v športnem delu vozička? Saj vem, da bo še moglo nekaj vode pretečt... Sem prvič mama pa nimam nobenih časovnih predstav kdaj bo otrok dovolj velik.




felicia -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 9:55:58)

no jaz sem ga nehala vozit v košari mislim da tam okoli 4 meseca oz že prej poleti (rojen je maja) ko je bil star tri mesce sem ga peljala v športnem vozičku sam da je mene gledal pa njegov penasti povštr sem mu dala pod njega da ga ni nič žulilo. lahko pa počakaš da mala košaro preraste ali pa samo čakaš da ti sama nakaže da ji notr več ne paše.




annie -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 9:59:27)

Konec 5 meseca [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image].





Anonimen -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 9:59:45)

Jaz sem mojega dala v športni del, ko je imel 5. mesecev. Bi ga kasneje, samo je full silil v sedeči položaj in ni več ležal, ker iz košare ni nič videl.




metkica1 -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 10:06:26)

Od 4.meseca je v športnem delu.




mamča -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 10:11:59)

Od 3,5 meseca. V košari mi je jokala, v športnem pa ne. Moj športni del se čisto poleže v vodoravno.




timika -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 10:24:46)

Boš sama presodila, kdaj, ker je različno od otroka do otroka. Imam septemberčka in jane Slalom pro ter košaro, ma ne vem, če ga nisem skoraj do pol leta vozila v košari. Na sprehodih je večinoma spal, tako da je bilo to tudi zanj najudobneje pa tudi najbolj zdravo. In seveda dobro je bil zavarovan pred mrazom.
Pri nas ne poznamo tega, da bi bil silil gledat ven, je bil zadovoljen kakor sem ga položila in da je gledal mene. Če bi videla, da ga pa zanima, bi pa verjetno prej naštimala športni del.




tanci29 -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 10:26:03)

4 in pol mesece je bil star ko smo ga prestavili. tako kot so že povedale, je bil nemiren ker ni nič videl zdaj v športnem je pa super ker lahko vse okol gleda, čeprav mu včasih tudi to ne paše, se raje nosi v naročju. imam za take primere sling seboj če rabim proste roke.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anonimen -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 10:50:22)

Nikoli nisem imela košare, kar takoj je bil v športnem delu in vreči in to čez celo zimo. 




poka1 -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 11:11:22)

IZVIRNO SPOROČILO: mamča

Od 3,5 meseca. V košari mi je jokala, v športnem pa ne. Moj športni del se čisto poleže v vodoravno.


enako




kristinaj -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 11:17:56)

jaz sem našo vozila v košari do dopolnjenega 3m. potem sem jo pa zaradi julijske vročine dala v športnega s tem, da je bila do dopolnjenega 4m v vodoravnem položaju, šele nato sem ji vzglavje vzdignila samo za 1 stopnjo.... naj se ti ne mudi z vožnjo v športnem vozičku....dno se da dvignit tako, da jo imaš do junija komot v košari......

sedaj čakamo v drugo oktobra in bo dojenček v košari, dokler je ne preraste oz. ga ne bo začela zanimati okolica......




Anonimen -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 11:24:13)

Moj je star 4 mesece in če je buden, ne zdrži v košari, tako da jo bomo počasi zamenjali s športnim delom. Lp




*tajda* -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 12:13:07)

Do 4,5 meseca ker se je potem začel v košari tako dret da me je bilo sram [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]Potem smo ga dali v športni del,samo smo vzglavje čisto spustili,pa sterhco dol da je lahko videl ven pa je bilo ok.




rose -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 12:26:26)

ta prvo smo imeli v košari dobrih 5 mesecev. ta drugo pa nič. od začetka, kak mesec, dva, mogoče tri, sem jo vozila na sprehode v lupinici, potem pa v vozičku, s čisto podrtim delom. nekje pri 5ih mesecih pa smo začeli naslon počasi dvigovati.




Sunny Morning -> RE: Kdaj brez košare? (11.4.2008 12:36:19)

IZVIRNO SPOROČILO: mamča
Od 3,5 meseca. V košari mi je jokala, v športnem pa ne. Moj športni del se čisto poleže v vodoravno.

Enako, samo da smo mi to naredili pri 3 mesecih.




Stran: [1]