|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   grozaaa
10.4.2008 17:35:29   
tina a
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

http://24ur.com/novice/crna-kronika/med-smetmi-nasli-otroka.html

_____________________________

"Ne daj se Floki! Ostani psetino!"
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: grozaaa
10.4.2008 17:37:25   
gojska
bože mili

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: grozaaa
10.4.2008 17:38:29   
Šarki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu tina a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: grozaaa
10.4.2008 17:49:00   
vesel
Tista mati,ki je rodila otroka oz.kdorkoli je to nardil naj ga strela z jasnega vseka orng.

Bogi mali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bodi srečen v nebesih!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: grozaaa
10.4.2008 17:49:44   
Anonimen
o groza, ce je res

(odgovor članu tina a)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: grozaaa
10.4.2008 17:57:53   
lelčy
user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem to včeraj zvečer prebrala na teletekstu, postanem kar živčna ko kaj takšnega preberem.
sploh mi ni jasno kako lahko to nekdo naredi.grozno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: grozaaa
10.4.2008 18:52:35   
srki
Ni bolj podlega dejanja, kot to! In tudi opravičila ni za to.

(odgovor članu lelčy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: grozaaa
10.4.2008 18:58:38   
Freycha
no no srki.....  ni zamanj opravičilo poporodna depresija...... to je huda bolezen, ki prizadane vedno več mamic......

se mi pa seveda otroček smiliuser posted image ... zaenkrat se pa očitno ne ve, ali se je otroček rodil živ ali mrtev.......

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: grozaaa
10.4.2008 19:39:15   
Anonimen
dejanje je sicer res grozno, samo mislim da nobena nima pravice obsojat, ker pojma nimamo kaj je zadaj...kaj te ženske pržene tako dauč, da so sposobne kej takega...jaz vem za en primer tukaj, ko je punca dva novorojenčka umorila in zakopala, pa se je izkazalo da jo je fotr spolno zlorabljal in sta bla otroka njegova....za nosečnosti sploh noben ni vedu, ni bla nkol pr zdravniku, ginekologu, po drugem porodu se je pa zakompliciralo neki in je po parih dneh ful krvavela pa zavest zgubila je fotr pol rešilca klicu in so v bolnci ugotovili da je rodila....in pol je vse skp ven pršlo...
najlažje je rečt grozne ženske, pa šus v glavo in kako sploh more nekdo narest kej takega....malo težje se je pa v jezik ugriznt in bit tih, sploh če živiš v normalnih pogojih in maš polno rit vsega, a ne...

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: grozaaa
10.4.2008 19:46:16   
Rožica I
Se Strinjam z ULLO!
Pa če bi si vzeli vzgled po Nemčiji in naredili vsaj nekaj toplih posteljic, kjer lahko matere v stiski oddajo komaj rojene otroke, popolnoma anonimno in brez kazenskega pregona, bi se število takšnih grozot definitivno zmanjšalo!


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: grozaaa
10.4.2008 20:31:32   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Se Strinjam z ULLO!
Pa če bi si vzeli vzgled po Nemčiji in naredili vsaj nekaj toplih posteljic, kjer lahko matere v stiski oddajo komaj rojene otroke, popolnoma anonimno in brez kazenskega pregona, bi se število takšnih grozot definitivno zmanjšalo!



NE BI BILO SLABO!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: grozaaa
10.4.2008 20:41:30   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: vesel

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Se Strinjam z ULLO!
Pa če bi si vzeli vzgled po Nemčiji in naredili vsaj nekaj toplih posteljic, kjer lahko matere v stiski oddajo komaj rojene otroke, popolnoma anonimno in brez kazenskega pregona, bi se število takšnih grozot definitivno zmanjšalo!




NE BI BILO SLABO!!


Točno tako. In na ta način bi pari, ki veliko let čakajo na posvojitev, prej prišli do tako zažejenega otroka.


(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: grozaaa
10.4.2008 20:47:14   
pijja
ja p.Otrok bi imel vsaj možnost izbireuser posted image








_____________________________

Takšni, kot smo bili včeraj, nismo danes in tudi jutri ne bomo

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: grozaaa
10.4.2008 22:09:14   
cukerček
Med mejo normale in nenormale je tanka črta, zdaj si na eni strani in čez nekaj treniutkov že na drugi... nikoli ne reci nikoli saj nobeden izmed nas ne ve kaj ga čaka čez 5 minut, eno uro ali naslednji mesec...
Ko se človeku film utrga je vsega sposoben, ko človek enostavno več ne vidi izhoda iz nekega nerešljivega položaja je vsega zmožen....

Zato ne obsojat prehitro

Ne zagovarjam takšnega dejanja vendar nobena izmed nas ne ve kaj je v tistem trenutku doživljala mama tega otroka, kaj je bilo v njeni glavi...poporodna depresija je resna stvar...zato je ne obsojat...zamislite se raje preden stegnete jezik ker se to lahko zgodi vsakemu izmed nas....

_____________________________

Naši spomini so edini raj iz katerega nas ne more nihče pregnati...

(odgovor članu pijja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: grozaaa
10.4.2008 22:15:09   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: cukerček

Med mejo normale in nenormale je tanka črta, zdaj si na eni strani in čez nekaj treniutkov že na drugi... nikoli ne reci nikoli saj nobeden izmed nas ne ve kaj ga čaka čez 5 minut, eno uro ali naslednji mesec...
Ko se človeku film utrga je vsega sposoben, ko človek enostavno več ne vidi izhoda iz nekega nerešljivega položaja je vsega zmožen....

Zato ne obsojat prehitro

Ne zagovarjam takšnega dejanja vendar nobena izmed nas ne ve kaj je v tistem trenutku doživljala mama tega otroka, kaj je bilo v njeni glavi...poporodna depresija je resna stvar...zato je ne obsojat...zamislite se raje preden stegnete jezik ker se to lahko zgodi vsakemu izmed nas....


Se strinjam.

(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: grozaaa
10.4.2008 23:59:50   
sandra85
joooj , kej takega pa me najbolj razžalostiuser posted image user posted image user posted image
js pa menim, da ni opravičila in me ne briga, kaj je bilo z žensko!
dojenček nima izbire, kot pa da se prepusti materini izbiriuser posted image user posted image user posted image res me je spravilo v slabo voljo!user posted image
močno upam, da dojenček ni trpeluser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: grozaaa
11.4.2008 7:35:32   
srki
Aja, seveda, sem pozabila, poporodna depresija, pa sam si, pa noben ne ve, da si noseč, da rojevaš, pa....ja, še vrsto drugih dejavnikov, jaz pa obsojam,  ah tepka jaz.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: grozaaa
11.4.2008 7:36:55   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: cukerček

Med mejo normale in nenormale je tanka črta, zdaj si na eni strani in čez nekaj treniutkov že na drugi... nikoli ne reci nikoli saj nobeden izmed nas ne ve kaj ga čaka čez 5 minut, eno uro ali naslednji mesec...
Ko se človeku film utrga je vsega sposoben, ko človek enostavno več ne vidi izhoda iz nekega nerešljivega položaja je vsega zmožen....

Zato ne obsojat prehitro

Ne zagovarjam takšnega dejanja vendar nobena izmed nas ne ve kaj je v tistem trenutku doživljala mama tega otroka, kaj je bilo v njeni glavi...poporodna depresija je resna stvar...zato je ne obsojat...zamislite se raje preden stegnete jezik ker se to lahko zgodi vsakemu izmed nas....


ne rečem, da se mi ne more zgodit, nisem pa vedela, da v trenutku, ko rodiš, fašeš poporodno depresijo.


(odgovor članu cukerček)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: grozaaa
11.4.2008 8:21:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: cukerček

Med mejo normale in nenormale je tanka črta, zdaj si na eni strani in čez nekaj treniutkov že na drugi... nikoli ne reci nikoli saj nobeden izmed nas ne ve kaj ga čaka čez 5 minut, eno uro ali naslednji mesec...
Ko se človeku film utrga je vsega sposoben, ko človek enostavno več ne vidi izhoda iz nekega nerešljivega položaja je vsega zmožen....

Zato ne obsojat prehitro

Ne zagovarjam takšnega dejanja vendar nobena izmed nas ne ve kaj je v tistem trenutku doživljala mama tega otroka, kaj je bilo v njeni glavi...poporodna depresija je resna stvar...zato je ne obsojat...zamislite se raje preden stegnete jezik ker se to lahko zgodi vsakemu izmed nas....


ne rečem, da se mi ne more zgodit, nisem pa vedela, da v trenutku, ko rodiš, fašeš poporodno depresijo.




ma saj ni samo poporodna depresija, če bi bilo to, bi blo bolj malo detomorov takoj po rojstvu. tu je zadaj nekaj drugega. grozna, nepredstavljiva stiska. in sigurno pri ženski, k takoj po porodu umori otroka, noben ne ve da  je sploh bla noseča. in jaz težko verjamem, da so vse te ženske brezčutne zverine, k brez pomišljanja in hladnokrvno umorijo novorojenčka.  da devet mesecev raste v njej otrok, čuti brcike in vse in da je sposobna neki takega, more res bit svašta zadaj.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: grozaaa
11.4.2008 9:03:12   
madela
Glede poporodne depresije bi imela kar nekaj za povedat. Naj omenim samo to,da sem na lastne oči videla žensko,ki jo je to doletelo. Tega ne privoščim nikomur. Bila je zaprta v psihiatrični bolnišnici. Imela je zelo slabe in malo manj slabe dneve. Ko je bila ravno v času malo manj slabih dnevov je povedala,da se boji sama sebe,ker je ob otrokovem joku hotela povzdignit roko nad njega...še celo več,govorila je da bi ga verjetno bila tudi ubila,če ji ne bi svojci pravi čas pomagali. To je samo na kratko,drugače je pa zgodba zelo žalostna.
Je pa še druga stvar,da poporodna depresija ne nastopi takoj po porodu,tako da je bila tale mamica,ki je to storila v depresiji iz drugih razlogov in torej ni bila poporodna depresija.
Zelo žalostno,da se to dogaja po svetu user posted image  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: grozaaa
11.4.2008 9:08:04   
atanja
Ma grozno. Čeprav res ne veš kaj se je dogajalo z mami. Sam je grozno.

Pa še včer sem dobila mail kako kaznujejo fantka ki je kradu kruh in jaz koza sem šla akr direkt na slikice. Sm mislna da eno uro ne bom k seb prišla.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: grozaaa
11.4.2008 9:20:07   
Freycha
še vedno streljamo v prazno, ker niti ne vemo, če je bil otrok sploh živ pri rojstvu. Saj ne pravim, da je potem ok ga vržt v smeti, daleč od tega, ampak potem to že ni detomor, ne?!user posted image  imam pa res občutek, da je bil otrok že mrtev, glede na to, da je pisalo, da je bila popkovina navita okoli vratu.....

kakorkoli že, ne zdi se mi ok obsojat ljudi, katerih ne poznate v taki meri, da bi vedeli, zakaj so to storili....

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: grozaaa
11.4.2008 10:14:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

še vedno streljamo v prazno, ker niti ne vemo, če je bil otrok sploh živ pri rojstvu. Saj ne pravim, da je potem ok ga vržt v smeti, daleč od tega, ampak potem to že ni detomor, ne?!user posted image  imam pa res občutek, da je bil otrok že mrtev, glede na to, da je pisalo, da je bila popkovina navita okoli vratu.....

kakorkoli že, ne zdi se mi ok obsojat ljudi, katerih ne poznate v taki meri, da bi vedeli, zakaj so to storili....


meni pa ravno to zgleda, da ga je dejansko mati umorilauser posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: grozaaa
11.4.2008 11:28:56   
madela
http://24ur.com/novice/crna-kronika/mati-priznala-da-je-umorila-novorojencka.html


Sedaj je znana mamica tega otročka,ki je priznala umor svojega novorojenega sinčka user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: grozaaa
11.4.2008 11:38:55   
blue sky
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?