ebay nejasnosti glede cen (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Adelina -> ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 15:09:29)

Strokovnjakinje za ebay, a mi lahko razložite, zakaj so na angleškem ebayu cene nižje oz. potem ko kliknem na izbran artikel (vrtni tobogani) je cena višja, tista nižja pa je spodaj pod "approximately". Na nemškem ebayu pa je že na osnovni strani toboganov ta višja cena in tudi če kliknem na določen tobogan cena ostane nespremenjena.
Sem prvič na ebayu oz. bi rada kaj kupila, pa res nimam pojma. Hvala za pomoč.




tina a -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 15:14:28)

Pozorna moraš biti na cene, ki so avkcijske ali pa cene, ki navajajo "kupi takoj".




Adelina -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 16:39:54)

Ja, pa je na začetni strani toboganov Buy it now, na izdelku pa je cena višja (kot na nemškem ebayu).




LoCa -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 17:23:32)

mogoče ima to veze kaj z menjavo tečajev? si sploh ne predstavljam, kako to zgleda. jaz nisem nikoli imela teh problemov.




soncece24 -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 17:23:53)

Pa je valuta ista? Da ne gledaš ti na angleškem v funtih, na nemškem pa v evrih.




bumerang -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 17:30:15)

Jaz sem že opazila, da je za isti izdelek cena različna. Ponavadi je v $ ceneje, za nemški trg pa najdražje. Seveda govorim o znesku, preračunanem v € iz katerekoli valute.
Težavo rešim tako, da naročim cenejšo varianto, prijavim pa se seveda direkt na tisti ebay, ki ima cenejšo varianto (ebay.de, ebay.it ...)
Opazila pa sem tudi, da na istem ebayu isti prodajalec isto stvar prodaja po različnih cenah. Samo datum poteka objave je drugačen.




Adelina -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 18:30:57)

Ja, punce. Sem ugotovila, da je cena v funtih, zato je kao različna. Sm pametna, ne?

Me pa zdaj še zanima, če je možno da ti vrže ven samo nove stvari (iz trgovine)?




LoCa -> RE: ebay nejasnosti glede cen (9.4.2008 20:33:54)

tam ko si na začetni strani trgovine ti piše search shop in maš okence in not napišeš new oz. neu. in pol ti vrže ven tiste artikle, ki imajo v opisu to besedo. 




Adelina -> RE: ebay nejasnosti glede cen (10.4.2008 10:36:00)

Hvala vam, punce




Stran: [1]