Skrbi me (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cinci -> Skrbi me (9.2.2005 14:09:48)

Ja tamala se mi zdi da ful mal je,no sploh ne vem kolk poje k 5min pa je že kr dost..je pa res da men kr teče..pa spi tud kr ker ponavad je po pol urce danes je pa mal manj kot 2 uri. Zdj ne vem kako naj vem da dost poje:zmeden2: a če je plenica fejt polulana a naj se s tem potolažim al kako
a fejt kompliciram ane;) stara je pa 3 mesece

Cinci&Neja :rozica:




BARBARA R. -> Skrbi me (9.2.2005 14:22:56)

Bilo je rečeno,da če spi,je sita....Ja,da so pleničke mokre,pa kar bodi pozorna.

:muca:




sonček2* -> Skrbi me (9.2.2005 14:35:05)

Kok pa kej kaka? Drgač če je pridna pa spi pa lula naj bi bla načeloma sita, očitno takrat ko je ornk je :)




Maxica -> Skrbi me (9.2.2005 16:11:14)

Pravijo, da če ima dojenček 6 polulanih in 1-2 pokakani plenici na dan, pa če je drugače normalno živahen kot vedno, dobi dovolj. Sicer jaz dojim že pol leta, ampak to dojenje mi bo ostalo večna neznanka.:zmeden: Bo treba pogruntati kakšne prozorne dojke z merico gor:)-:)-:)-:)-.




cinci -> Skrbi me (9.2.2005 16:28:25)

sonček ja kaka že
sam je še vedno sluzast kakec :ups: sej ne vem po moje sam jst mal kompliciram,sej 14 imamo pa posvetovalnico pa bomo vidl kako pa kej


Maxica:prozorne dojke z merico gor. :bravo::bravo::bravo:




HuAnita -> Skrbi me (9.2.2005 19:19:54)

Cinci, takrat jih začne zanimati svet okoli sebe... Moja zdaj pri 4m kar pozabi na dojko (med dojenjem) in veselo opazuje okolico (sploh če je kdo na obisku), po moje se v 3 min tudi ne naje, ampak očitno ji je dovolj.
Če te skrbi, jo pojdi stehtat, boš najbolje vedela. Pa preveri, da ima čist nosek - naša takrat hitro obupa nad vlečenjm;)




Stran: [1]