|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NApenjanje in vetrovi POMOČ
8.4.2008 18:32:18   
maja24-2

Mi smo stari 3 tedne in našega Lana tako napenja da po dolgih 3 urah komaj ves izmučen zaspi, naj povem da se polno dojiva. Ne vem kaj bi jaz narobe jedla ker mene nič ne napenja in pri prehrani zelo pazim. Kar se tiče prebave je ok. saj je pri vsakem previjanju pokakan, tako da zaprt ni.
Posim če ima kakšna podobne izkušnje in kaj mu pri tej starosti lahko dam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
8.4.2008 18:37:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu maja24-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
8.4.2008 18:46:58   
_annela_
kaplice za krce jih dobis v lekarni

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
8.4.2008 18:57:45   
glaser
tudi nas je dobre tri mesece zvijal, čeprav sem bila zelo previdna pri prehrani, ga je vseeno. To so po moje krčki. Našga je zvijal čez dan in tudi ponoč včasih. Pomagale so nam kapjice Antiflat (iz avstrije) pa da sem ga čis odvila da ni blo nobene planice.

To mine pri kakih treh mesecih, potem pa je vse lažje PETKRAT LAŽJE!!!
Lp

(odgovor članu _annela_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
8.4.2008 19:12:42   
ULLA K
poskusi iz svoje prehrane izločiti mleko in mlečne izdelke - tudi to je velikokrat vzrok napenjanju in krčem pri tako malih user posted image !
Pri nas se je stanje občutno izboljšalo...
pa masaža trebuščka z weledinim oljem je bila tudi koristna.

(odgovor članu glaser)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
11.4.2008 9:36:52   
inesc
Naš je star komaj 8 dni, pa že ima vetrove in ga ful napenja. Prebrala sem že vse mogoče, tudi glede prehrane. En strokovnjak iz inštituta za dojenje je napisal, da prehrana mamice ne vpliva na kolike. Jst vseeno pazim in mi je prav grozno, ko mali joče, ko ga napenja. Mi smo začeli z vetrovnimi kapljicami iz Dravograjskih lekarn, pa niso pomagale. Zdaj jemo Kuminov sirup - ne morem reči, da je kaj bolje. Je pa sestra iz pediatrije rekla, naj skuham blagi čaj iz kumine, janeža in kamilic in mu dajem po žlički. To je pred davnimi leti prakticirala tudi moja soseda in menda je to najbolj pomagalo. To bo moj naslednji korak. Trenutno čez dan pomaga nošenje in zibanje na rokah. Posteljica skoraj odpade. Ponoči pa mirno spi samo, če je pri nama v postelji. Takrat pozabi na vse težave. Se pa samo dojiva.

Nisva hotela uporabiti dude, vendar sva pred 2 dnevoma vseeno podlegla, ker ni šlo drugače. Itak jo pa ven špuka.

Upam, da bomo to čimprej prerasli!

LP, Ines

(odgovor članu ULLA K)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
12.4.2008 19:18:33   
bejbi
Mogoče pa so vzrok nepodrti kupčki, ker odvečen zrak mora iti tako ali drugače ven (s podrtjem kupčka ali s prdanjem). Če user posted image ne podre kupčka, zrak ostane v trebuhu, to pa povzroča boleče krče, zvijanje in napenjanje.

(odgovor članu inesc)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
12.4.2008 19:31:06   
andie
Proti krčkom je kuminov sirup iz lekarneuser posted image . Pri nas je ful pomagalo.

(odgovor članu bejbi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NApenjanje in vetrovi POMOČ
12.4.2008 19:40:44   
lotty4
ojla

probajte še z janeževimi kapljicami, ki se dobijo v lekarni v Tržiču, in nehaj uživati mleko in mlečne izdelke. Pri nas je bila to formula, da mirno spančkamo tudi podnevi.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?