kopanje in jok (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


p&b -> kopanje in jok (9.2.2005 10:53:22)

Zdravo punce!
Moj dva in pol mesecni Timi se je do sedaj tako rad kopal,da smo to poceli vsak dan in sicer zvecer,saj je bil potem tako utrujen,da ga komaj se podojim on pa ze tone v sladki spancek.
Predvcerajsnjim pa naenkrat med kopanjem grozen jok,pa smo vceraj ponovili se predno se je dotaknil vode ponovno jok,kaj naj naredim,da se bo spet rad kopal,ne vem kaj ga je tako prestrasilo,kako ga naj pripravim,da mu bo to ponovno v veselje,prosim pomagajte mi.
LP
P.




JASNA D -> kopanje in jok (9.2.2005 10:58:42)

Jaz sem jo dala sedaj (4m) v Tummyja - nič več joka. Je kar dobrovoljna, pa še križ me manj boli, ker se lahko zraven usedem. Hvala Seven, da si ga posodila!

Jasna




Pi-kica 1 -> kopanje in jok (9.2.2005 12:19:50)

Pozdravljena!
Midva imava Tummy tuba in mu je kopanje v največji užitek. Ko pa sem ga enkrat poskušala skopati v banjici, ki jo tudi imava, pa se je jokal, kot bi ga iz kože dajali. Kopava pa se vsak večer. Če bosta poskusila s Tummy tubom, jih imajo v spletni trgovini Sonček znižane.

LP

Pi-kica

P.s. Piši mi spet kaj na privat!




Joe -> kopanje in jok (9.2.2005 12:29:15)

Midva imava Shantalo, ki je malo večja (in nekaj cenejša) od Tummy Tub-a. Pri 6ih mesecih (in 7,6 kg) ga še vedni ni napolnil, tako da ga bomo uporabljali še naprej.




lin -> kopanje in jok (9.2.2005 18:03:04)

Joe,kako pa zgleda ta Shantala?




Joe -> kopanje in jok (9.2.2005 18:33:08)

Tako kot Tummy Tub. :) Čebriček! Poglej v album.




Pikca -> kopanje in jok (9.2.2005 23:10:21)

Kje pa prodajajo to Shantalo?




Bejba -> kopanje in jok (10.2.2005 7:57:49)

Tudi naš je doživljal živčne zlome v banjici, dokler nismo kupili Tummy Tub-a. Sedaj je super - uživa 100 na uro.
Poskusi iti ti ali ati z njim v veliko banjo, da se zopet "spoprijatelji" z vodo. Naš je ravno predvčerajšnim tako z atijem užival v banji.

LP; Bejba




Stran: [1]