Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Finančne dileme starševstva



Sporočilo


karinka -> Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 11:41:32)

Z možem se odločava da bova menjala okna in naredila novo fasado. Malo sem se pozanimala če dobimo kaj subvencionirano. Žal ne bo nič. Ponudili pa so najetje kredita preko Ekosklada.

Zdaj malo berem, pa vidim da je kar komplicirano.




tajtaja -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 11:46:01)

Mi za toplotno črpalko. Lani.
Vse je uredil tale pooblaščen montažer TČ.




karinka -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 11:48:53)

No pri nas bi najbrž morali kar sami. Ne verjamem da se bodo izvajalci ubadali še s tem. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




eggo -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 11:54:25)

imel sem primer ko je stranka imela možnost najeti kredit preko eko sklada, vendar ga ni ker smo dobili ugodnejšega na banki.




karinka -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 12:06:32)

Ja a niso ti krediti preko Eko sklada najugodnejši ?




eggo -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 12:08:07)

se da zrihtat tudi pri obični banki ugodnega. če maš konkreten primer oziroma izračun ti lahko povem če je res ugoden al ne.




karinka -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 12:14:14)

Danes sem pogledala na internetni strani Eko sklada. Za 15.000 EUR za 72 mesecev je obrok 233,99 EUR.




eggo -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 12:19:25)

če je dejansko izplačilo 15.000€ je stvar kar ugodna. lahko pridem na 2 € razlike ma ni neke končne kalkulacije.




reckova -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (8.4.2008 15:26:57)

Lani sva vzela kredit eko sklada za okna. Ni  nobene komplikacije. Pošlješ predračun in vlogo v Ljubljano, tam ti pošljejo odločbo (pozitivno seveda), pol pa vse urediš na banki, ki ima pogodbo z Eko skladom. V Mariboru je to NKBM na Tyrševi. Nekaj denarja plačajo takoj (direktno izvajalcu), preostanek pa ko je storitev opravljena (seveda spet direktno izvajalcu). Ko sva midva gledala je to bila daleč najugodnejša možnost.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bodi srečen in deli srečo med druge ljudi!!!!!!!




mpritr1 -> RE: Ali je kdo najel kredit preko Eko sklada (17.12.2019 13:06:14)

Eko sklad za okna je le za lesena okna. Za kredit pa ni tako komplicirano, tukaj preveri povzetek pogojev za pridobitev subvencije / kredita eko sklada.




Stran: [1]