Kopanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


N&N&D -> Kopanje (9.2.2005 10:26:02)

Kolikokrat na teden kopate svoje par tednov stare malčke:duda:. V literaturi sem zasledila zelo različne podatke, kako pogosto naj bi se otroci kopali:zmeden2:.

lp




ZARA -> Kopanje (9.2.2005 10:26:59)

...pri nas ati kopa Zaro vsak 2 dan!!




KIRA -> Kopanje (9.2.2005 10:32:13)

v povprečju vsak drugi dan, včasih vsak tretji, kako pač imam čas. saj v bistvu dojenčki niso umazani, peneče kopeli pa baje samo kožo izsušujejo. tako da je tudi umivanje z vodo dovolj -taka so po večini mnenja zdravnikov.
moja pediatrinja recimo trdi, da naj mojo punčko kopljem samo 1x na teden, brez šampona, brez kopeli, nič.
ampak men se neumno zdi, jo samo v vodi namakat. malo kopeli dam noter, čist malo, tako da se peni, se blazno rada igra z vodo. tako po njej tolče, da škropi po 2 m okrog! pa polivam jo po glavi in jo pol lepo zbrišem po obrazku s krpico. nič dretja, nič zlepljenih ali umazanih laskov - v laskih se prah najraje zgrabi.

Lp




Maxica -> Kopanje (9.2.2005 10:34:22)

Mi pa po nasvetu patronažne že od vsega začetka Maxa kopamo vsak večer. Namilimo ga vsak tretji dan. Res izjemno uživa v vodici in z veseljem čofota, pa še prijetno se utrudi, tako da potem ponoči lepo spi.:bravo:




Bib -> Kopanje (9.2.2005 10:34:48)

Mi se tudi pri skoraj treh mesecih kopamo pribiližno dvakrat tedensko.
:sloncek:




JASNA D -> Kopanje (9.2.2005 10:34:58)

Moja se ni marala kaj preveč namakat v vodi do 3. meseca. Sedaj pa je zelo vesela, sploh odkar mi je Seven posodila Tummyija. Zato sem jo prej 1 - 2 krat na teden okopala v banjici brez dodatka kopeli (malo kopeli sem uporabila pri tistih kopanjih, ko sem ji oprala laske). Bolj hudič je poleti, ko se otročki spotijo....

Jasna




Lunca1 -> Kopanje (9.2.2005 10:41:08)

Mi se 2x na teden, drugače pa voda in vata.




kaja11 -> Kopanje (9.2.2005 10:42:29)

Mi v vodi čofotamo vsak dan... 1x na teden ga pa namilim.




Pi-kica 1 -> Kopanje (9.2.2005 12:12:02)

Mi pa imamo Tummy tuba in se kopamo vsak dan, kar mu je v največji užitek. Potem pa takoj lepo zaspančka, saj ga voda utrudi. Namilim pa ga vsak drugi, tretji dan.

LP
Pi-kica




mata -> Kopanje (9.2.2005 12:36:16)

Tudi mi se že elih 5 mesecev kopamo vsak dan v tummyju, milimo pa se enkrat tedensko. Mi srce ne da, da jo kakšen dan ne bi kopali, ko pa tako uživa!




Trebnje -> Kopanje (9.2.2005 12:40:23)

Mi se kopamo vsak dan,s penečo kopeljo pa se umijeva enkrat na teden.Včasih se kopa v veliki banji skupaj z mano ali z očijem,zadnje čase pa tudi z najstarejšim bratcem.Po kopanju vedno zaspi kot top.




Stran: [1]