Legofer (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Jumpy -> Legofer (7.4.2008 21:47:14)

Pozdravljene!

Naš skoraj devetmesečni dojenček je precej slabokrven, zato je dobil sirup Legofer. Ker pa je očitno slabega okusa (ga še nisem poskusila), mu ga zelo težko dam, saj se vmes joka in ga pljuva.

Kako to izvedete ve?




lex -> RE: Legofer (7.4.2008 22:24:25)

jaz sem šla v avstrijo in ji tam kupila aktiferin kapljice, dam ji 3x po 10 kapljic na brizgo s sokom in sploh čuti ne, da je dobila zdravilo. Legofer je ogaben in jaz sem ga imela pri prvem otroku, pa sva toliko cun zapacala, potem pa mi je k sreči kolegica povedala za tole. stekleničko imaš za teden dni, stane pa  2€




janja -> RE: Legofer (7.4.2008 22:46:52)

Naš prvi je tudi dobil sirup Legofer pri cca. 9 mesecih. Vendar sem jaz hitro obupala. Slišala sem, da pusti posledice na zobkih (naš jih je takrat imel že kar nekaj), so postali kar bolj sivkasti. Potem sem pa v njegov jedilnik raje vključila konjsko meso, žrebička, rdečo peso... skratka hrano, ki vsebuje veliko železa. Pa je hitro splezal na zeleno vejo.
Tistih kapljic  iz Avstrije ne poznam.




Jumpy -> RE: Legofer (7.4.2008 23:09:50)

Hvala za odgovore!
Ma jaz si trenutno ne upam eksperimentirati s hrano ali drugimi zdravili, ker ima res malo hemoglobina- 90. Bom probala vztrajati s tem, ga dajati s kakim sokcem, pa bo.




April -> RE: Legofer (8.4.2008 5:46:01)

z brizgo. Koliko mililitrov pa mora naenkrat vzet




zima22 -> RE: Legofer (8.4.2008 13:36:51)

moj tudi ni prenesel legoferja. Tudi mi smo en čas jemali aktiferrin, ko smo pa malo dvignili, smo tudi te kapljice nehali, in smo mu vsaj 5x na teden dali rdeče meso, po takem obroku pa obvezno za spit sok iz pol pomaranče.




Stran: [1]