|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupinica + Isofix
7.4.2008 18:31:50   
trebuscek_raste
Pozdravljene,
kupujem vozicek, na katerega se da pritrditi lupinico.
Do sedaj se mi najbolj dopadejo vozicki Quinny (ceprav so baje tezki) + lupinica MaxiCosi.
Zasledila sem, da se da te lupinice pritrditi v avto s podlago Isofix. Ima katera ta sistem?
Je ok? Kam se pritrdi to podlago? Je ta Isofix sistem za v vsak avto?!?

(MaxiCosi lupinico + Isofix sistem lahko dobis v paketku, kot pomoc starsem za novorojencke)

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupinica + Isofix
7.4.2008 18:39:45   
Anonimen
Ne da se dat v vsak avto. No v novejše skoraj vse. Lahko pa pogledaš simpl v avtu na zadnje sedeže če ima možnosti isofixa.
Midva bova tud kupila maxicosi+isofix, sam morva avto menjat(boljšga izgovora ne bova nikol več mela)user posted image
Je pa seveda to najbolj varno in meni za take stvari res ni škoda denarja. Pa še lažje je dajat lupinico v in iz avtomobila.

(odgovor članu trebuscek_raste)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupinica + Isofix
7.4.2008 18:49:46   
piko12
fajn je, ker lupinice ni treba privezovat, ampak jo sam na podstavek zatakneš. Moraš pa pogledat v navodila od lupinice al pa na internetno stran proizvajalca, če gre v tvoj avto. če ga ni na seznamu,  ti ob nesreči zavarovalnice ne prizna, da je bilo prav pritrjeno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupinica + Isofix
8.4.2008 10:27:42   
trebuscek_raste
Ja, sej zato bi tud jaz sistem Isofix, da ni treba s pasom pritrjevat. Da gre hitreje in da otroka
vzames iz avta direkt z lupinico in ga namontiras na vozicek.
Karin, kako pa v avtu vidis, ce ima Isofix sistem? Kaj je pod sedezem?

Drugace pa se da tud lupinice Primo Viaggio na tak sistem pritrditi v avto, a ne?
Te lupinice pasejo pa na Peg Perego.

Nisem si mislila, da je nakupovanje vozicka tak podvig, taka znanost. :))

LP

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupinica + Isofix
8.4.2008 10:38:39   
Anonimen
http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/carselector.aspx?language=ot-en

Tukaj lahko preveriš če gre isofix v avto.

(odgovor članu trebuscek_raste)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupinica + Isofix
8.4.2008 12:16:05   
*blu*
Mi imamo maxi cosijevo lupinico z easy fix sistemom. Moram rečt, da se je zelo dobro obneslo vse skupaj. Res je fino, da ni potrebno ves čas s pasovi pripenjat in za ziher je otrok varno pripet. Enostavno otroka z lupino vret pripneš na voziček in je. To imamo pa Quinny 3xl comfort in niti ni ne vem kako težek, sploh če ti ga ni treba vsak dan večkrat po več nadstropij nosit. Za v avto naložit je bil meni zelo pripraven.

V avtu veš da imaš isofix tako, da pogledaš na sedež in ima, najpogosteje, ob strani sedeža isofix oznako. Nekaterim avtom se ¨kaveljčka¨ že na prvi pogled vidita, nekateri imajo na naslonjalu zareze, pri drugih moraš pa z roko otipat med sedalom in naslonjalom (v pregibu).


_____________________________

Sprememba je kot vdih kisika, ki te poživi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupinica + Isofix
22.4.2008 12:33:36   
Maksma
tudi jst imam quinny voziček, samo speedy, pa ni nič ne vem kako težek. Za v avto in ven ga brez problema saš, drugje pa ga itak ne nosiš. Mislim da so drugi vozički še težji. Je pa res priročno to, da ga lahko v lupinici prestaviš iz avta v voziček. Smo se pa tudi mi odločali za isofix sistem pa se nismo odločili. Prvič je ta sistem ful drag, toliko kot lupinica sama, drugič pa je sistem pritrjevanja z isofixom enako varen kakor pritrjevanje s pasom, pa ko se navadiš imaš lupinico en dva tri pritrjeno tudi s pasom in ni nobenih problemov. Kot tretje je pa še to, da imam jst rada tako majčkenega otročka na sovoznikovem sedežu, da ga vidim kaj dela, tam pa je tisti sistem isofix neuporaben.

(odgovor članu *blu*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?