|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pomoč pri diplomi
10.4.2008 8:50:03   
ANIME
Tudi meni ga lahko pošlješ - z veseljem pomagam!

_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 8:21:44   
dajamaja
Lahko pošlješ še meni.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 12:53:06   
ursa30
tudi meni ga lahko pošlješ, ti z veseljem pomagam. lp, urša

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 13:33:28   
ledenka
lahko posljes tudi meni user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 19:46:11   
**NiNa**
lahko posljes tudi meni user posted image


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 19:52:18   
mandreja
Tudi jaz sem zraven user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 19:53:00   
Rakica_80
Lahko pošlješ tudi meni,...če pa imaš kakšno vprašanje pa me lahko vprašaš tudi na ZS.
Ciao...user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Pomoč pri diplomi
11.4.2008 21:05:00   
johnie
tudi meni lahko pošlješ, ti bom z  veseljem odgovorila. Če boš imela kakšno vsebinsko vprašanje preden sestaviš vprašalnik pa tudi kar vprašaj, da ti bodo zbrani podatki čim bolj koristili.


(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Pomoč pri diplomi
19.4.2008 22:27:21   
mandreja
kaj je čopi ne boš delala diplomske user posted image

(odgovor članu johnie)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Pomoč pri diplomi
21.4.2008 16:38:52   
koala
čopi tudi meni lahko pošlješ vprašalnik, bom z veseljem pomagala.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Pomoč pri diplomi
21.4.2008 16:50:38   
Anonimen
evo, še ena ki bo z veseljem rešila vprašalnik
ti kar pošlji

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Pomoč pri diplomi
22.4.2008 10:57:39   
db
user posted image čopi se je izgubila ker noče nič poslatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Pomoč pri diplomi
22.4.2008 14:11:34   
pikovit
Meni tudiuser posted image

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Pomoč pri diplomi
23.4.2008 9:08:01   
vita80
Meni tudi na ZS.user posted image

(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Pomoč pri diplomi
23.4.2008 12:43:46   
titi3
Kaj pa, če bi jo kar gor obesla in si jo dol potegnemo s foruma?

(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 9:12:09   
čopi
Znova pozdravljene vse skupaj!

Mi je kar malo nerodno, ker se toliko časa nisem oglasila, ampak res ni šlo drugače. Vprašalnik je končno narejen, poslala ga bom na ZS vsem, ki ste se ponudile za reševanje(če ste seveda še pripravljene odgovarjati?). Upam, da boste lahko vpisovale odgovore, ker se ne spoznam preveč na oblikovanjeuser posted image . Če bi še katera rada odgovarjala, naj se kar javi.

Še enkrat hvala vsem skupaj!

P.S.: Še dobra dva tedna, pa bo na svet prikukala moja prva nečakinjauser posted image !Smo že vsi nestrpni!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 9:20:27   
čopi
Imam nekaj težav pri pripenjanju vprašalnika, a v ZS obstaja kakšna priponkauser posted image ? Mi je kar nerodno.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 9:24:28   
čopi
  Pozdravljeni!   Prosila bi vas za sodelovanje v mini raziskavi, ki jo opravljam kot sestavni del svoje diplomske naloge. Pred vami se nahaja vprašalnik z odprtim tipom vprašanj, kar pomeni, da imate prosto pot pri oblikovanju odgovorov. Vprašalnik je anonimen, zato vas naprošam, da ste pri odgovorih čimbolj iskreni.  Ker bi rada dobila tako moški kot ženski pogled na to temo, bi bilo dobrodošlo, da na določena  vprašanja odgovarjata vsak posebej.   Hvala za sodelovanje!   Primer parov z reproduktivnimi težavami   (VPRAŠALNIK)       Starost:    Ž: ­­____                         M:____ Stan:    poročena                           neporočena     Kaj vama pomeni starševstvo (materinstvo, očetovstvo)? Ona:                 On:                 Kdaj (starost) se je prvič pojavila želja po otroku (ko sta našla ustreznega partnerja; je želja obstajala že od nekdaj; ko so se vajini vrstniki odločali za otroke; ko sta bila finančno preskrbljena...)? Ona:       On:       3. Ali so se v vajini bližnji okolici pojavila kakšna namigovanja na otroke, ko sta se uveljavila kot par? Če so se, kako sta nanje reagirala? Ona:         On:             4.  Kako sta ugotovila, da imata težave (odgovarjata oba skupaj)?                        5. Kako je to spoznanje vplivalo na vaju, kakšni občutki so se pojavili? Ona:               On:             Sta o svojih težavah spregovorila s svojimi bližnjimi (starši, sorodniki, prijatelji)?Komu sta povedala? Ona:       On:         Kakšne so bile njihove reakcije? Ona:         On:         8. Kakšen je bil ali bo vajin naslednji korak po ugotovitvi, da imata težave (odgovarjata skupaj)?             9. Bi se odločila za posvojitev v primeru, da ne bi mogla imeti lastnih otrok? Ona:       On:             10. Se vama zdi, da je v Sloveniji dobro poskrbljeno za pare z reproduktivnimi težavami? Kaj bi spremenila?                 11. a) Koliko časa se že trudita za otroka?                b) Na kakšen način (biomedicinska pomoč...)?  

(odgovor članu čopi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 11:05:26   
Fargesia
Pozdravljeni!   Prosila bi vas za sodelovanje v mini raziskavi, ki jo opravljam kot sestavni del svoje diplomske naloge. Pred vami se nahaja vprašalnik z odprtim tipom vprašanj, kar pomeni, da imate prosto pot pri oblikovanju odgovorov. Vprašalnik je anonimen, zato vas naprošam, da ste pri odgovorih čimbolj iskreni.  Ker bi rada dobila tako moški kot ženski pogled na to temo, bi bilo dobrodošlo, da na določena  vprašanja odgovarjata vsak posebej.   Hvala za sodelovanje!   Primer parov z reproduktivnimi težavami  
(VPRAŠALNIK)      
Starost:    Ž: ­­____   M:____  Stan:    poročena neporočena    

1.Kaj vama pomeni starševstvo (materinstvo, očetovstvo)? Ona:                 On:                

2.Kdaj (starost) se je prvič pojavila želja po otroku (ko sta našla ustreznega partnerja; je želja obstajala že od nekdaj; ko so se vajini vrstniki odločali za otroke; ko sta bila finančno preskrbljena...)? Ona:       On:      

3. Ali so se v vajini bližnji okolici pojavila kakšna namigovanja na otroke, ko sta se uveljavila kot par? Če so se, kako sta nanje reagirala? Ona:         On:            

4.  Kako sta ugotovila, da imata težave (odgovarjata oba skupaj)?                       

5. Kako je to spoznanje vplivalo na vaju, kakšni občutki so se pojavili? Ona:               On:            

6.Sta o svojih težavah spregovorila s svojimi bližnjimi (starši, sorodniki, prijatelji)?Komu sta povedala? Ona:       On:        

7.Kakšne so bile njihove reakcije? Ona:         On:        

8. Kakšen je bil ali bo vajin naslednji korak po ugotovitvi, da imata težave (odgovarjata skupaj)?           

9. Bi se odločila za posvojitev v primeru, da ne bi mogla imeti lastnih otrok? Ona:       On:            

10. Se vama zdi, da je v Sloveniji dobro poskrbljeno za pare z reproduktivnimi težavami? Kaj bi spremenila?                

11. a) Koliko časa se že trudita za otroka?                b) Na kakšen način (biomedicinska pomoč...)?  


jst sem ga tkole popravla in na ZS rešenega poslala Čopi. Lep dan!

< Sporočilo je popravil maša82 -- 19.5.2008 11:06:05 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu čopi)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 11:11:26   
db
ej čopi ej sem teb tvoj vprašalnik mal uredila,ker ko boš pisala diplomsko moraš en izvod zraven dati in da boš imela urejenega
pa ne bit jezna

(odgovor članu čopi)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 11:17:22   
čopi
Hvalauser posted image !
Saj drugače imam urejenega, ampak ga nikakor ne znam prilimati sem gor, da bi izgledal kot je treba. Sem hotela poslati vsem na ZS, pa ne najdem nikjer nobene priponkeuser posted image .
Sem očitno bolj štorasta glede računalnika kot sem mislila.Ah, saj bo boljeuser posted image .

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 11:21:02   
db
Starost:                                 spol: ­                     
1)   poročena                           neporočena  
 
 2)  Kaj vama pomeni starševstvo (materinstvo, očetovstvo)?
Ona:              
 
                 
 3) Kdaj (starost) se je prvič pojavila želja po otroku;
 
·        ko sta našla ustreznega partnerja;
·        je želja obstajala že od nekdaj;
·        ko so se vajini vrstniki odločali za otroke;
·        ko sta bila finančno preskrbljena...)?
  
3)  Ali so se v vajini bližnji okolici pojavila kakšna namigovanja na otroke, ko sta se uveljavila kot par? Če so se, kako sta nanje reagirala?
 Ona:        
 
 
      
4)    Kako sta ugotovila, da imata težave (odgovarjata oba skupaj)?  
 
 
 
 
5) Kako je to spoznanje vplivalo na vaju, kakšni občutki so se pojavili? Ona:              
 
 
6)    Sta o svojih težavah spregovorila s svojimi bližnjimi (starši, sorodniki, prijatelji)?Komu sta povedala?
 
Ona:            
7)    Kakšne so bile njihove reakcije?
 
 
     
8). Kakšen je bil ali bo vajin naslednji korak po ugotovitvi, da imata težave ?            
 
 
 
 
9). Bi se odločila za posvojitev v primeru, da ne bi mogla imeti lastnih otrok?
 Da     ne   
     
10. Se vama zdi, da je v Sloveniji dobro poskrbljeno za pare z reproduktivnimi težavami? Kaj bi spremenila?          
11. a) Koliko časa se že trudita za otroka;
             in  na kakšen način (biomedicinska pomoč...)?  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

(odgovor članu čopi)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Pomoč pri diplomi
19.5.2008 11:22:29   
db
punce rešujte ta vprašalnik po spolu vsak naj ima svoj list

(odgovor članu db)
Neposredna povezava do sporočila: 48
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?