|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 15:21:33   
Pingvinčica*
Zanima me kje in kakšno vzmetnico ste kupile za novorojenčka. S peno ali vzmetmi, na kaj je potrebno biti pozoren?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 20:04:58   
jančica
Mi imamo Dormeo otroško vzmetnico, smo z njo zadovoljni. Naš šestmesečnik na njej prespi celo noč user posted image !

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:02:50   
srečka nosečka
Mi imamo tudi dormeo, naša user posted image  bo 16. stara 3 mesece in je na njem prespala vsako noč do sedaj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jančica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:10:51   
ZmajTolovaj
Mi imamo
http://www.soncek.si/si/traumeland-t010101-vzmetnica-standard-s-kokosovim-jedrom-120-x-60-cm-vroca-akcija-zbiramo-prednarocila-i3823.shtml
in je super. Vzmetnica ne sme biti premehka, na to sem pazila, naša user posted image  je stara dobrih osem mesecev in spi kot ... dojenček. user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu srečka nosečka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:28:45   
Talika19
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Mi imamo
http://www.soncek.si/si/traumeland-t010101-vzmetnica-standard-s-kokosovim-jedrom-120-x-60-cm-vroca-akcija-zbiramo-prednarocila-i3823.shtml
in je super. Vzmetnica ne sme biti premehka, na to sem pazila, naša user posted image  je stara dobrih osem mesecev in spi kot ... dojenček. user posted image


Mi imamo tudi vzmetnico s kokosovim jedrom, pa še ni prespal cele noči.user posted image Star je pa dobrih 7 mesecev.

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:45:46   
K_a_t_i
Dormeo. Imamo čudno dimenzijo postelje (140×63) in so nam ga naredili po naročilu user posted image .
Vso noč prespi od 10 meseca dalje, ampak jaz to bolj povezujem s prenehanjem dojenja kot pa z ležiščem.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:53:03   
sandra85
dormeo
tut najin sinček prespi celo noč (od 8-10 ur brez zbujanjauser posted image )


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Vzmetnica za otroško posteljico
6.4.2008 21:53:07   
karatina
Mi imamo tudi kokosovo od Lip. Kako je pa bomo videli, danes jo bo prvič poskusila - smo prešli iz koška na kinderpet. Zaspala je že dobro.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za fantka
Nataliya

Katero vam je boljše ime?

Nik (28%)

Taj (20%)

Žan (24%)

Mark (28%)


Število vseh glasov: 594

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!