Kozmetika za novorojenčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pingvinčica* -> Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 15:20:03)

Zanima me, katero hladilno mazilo se vam je najbolje obneslo, pa fiziološka raztopina?
Olje olivno ali mandeljevo ali mogoče kakšno drugo?




Maxica -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 15:27:54)

Hladilno mazilo smo pri obeh uporabljali Bepanthen. Fiziološko raztopino sem kupila v lekarni. Olje sem pri obeh uporabljala Niveino in je bilo zmeraj ok.




Anonimen -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 15:40:41)

Hladilno mazilo, ki ga zmešajo v lekarni, pa Lumpijev mi je zelo dober. Ali pa Bepanthen.
Fiziološka Niveina, olje pa Bübchen, rabili smo ga predvsem za odstranjevanje temenc in občasno sem dodala par kapljic  v vodo za kopanje.




annie -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 15:51:13)

Fiziološka od Nivee, ali pa kar lekarniška, hladilno mazilo prav tako lekarniško. Smo probali od Bubchen pa je dobil rdečo rito[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




annie -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 15:52:27)

...aha olje pa olivno, tudi iz lekarne. Samo smo ga uporabljali cca. do 3.meseca.




ULLA K -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 16:11:25)

hladilno mazilo lekarniško ali bepanthen, fiziološka lekarniška, olje Bubchen ali Weleda




ursy78 -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 16:48:42)

hladilno mazilo Bubchen,fizološka od nivee,za mazati pa kar ribje mazilo,ker je imel full suho kožo,vendar sedaj ne več
[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Jenny Anny -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 17:33:29)

Hladilno mazilo BebiVal, fiziološka Niveina, mandljevo olje




nian -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 17:43:45)

hladilno mazilo lekarniško in bepanthen, z oljem sem jo namazala le parkarat. uporabila sem olivno olje iz lekarn (ki mi je ostal od mazanja trebuha proti strijam). [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] fiziološko pa ne vem katero imam. mi jo je mož prinesel, ker je veterinar in ima tega na zalogi. sem jo pa do sedaj deci porabila.




Pingvinčica* -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 19:23:49)

Fiziološko ste uporabljale samo za popek in nosek? Baje se dobijo take na pumpico, da v nosek samo pošpricaš, je to res?




Anonimen -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 19:26:07)

Ja, to so take ampulce od Nivea. Mislim, da je noter 5ml.




vidra -> RE: Kozmetika za novorojenčka (6.4.2008 22:29:39)

Fiziološke na pumpico se dobijo v lekarni.




nežka -> RE: Kozmetika za novorojenčka (7.4.2008 7:19:11)

Avalon linija za dojenčke je narejena za takoj po rojstvu, so zelo blagi izdelki, ampak dobro naredijo za kožo.
Fiziološko raztopino pa smo kupili v lekarni, ko imajo take dozice (verjetno misliš fiziološko za popek umivat na primer in ne tisto za nos špricat?)




Pingvinčica* -> RE: Kozmetika za novorojenčka (7.4.2008 13:11:58)

Saj en vem, ali je kakšna razlika med tisto za popek in tisto za nosek. Ali jo moraš res porabiti v 24 urah. Kolikokrat na dan pa čistite nosek?




only_me -> RE: Kozmetika za novorojenčka (7.4.2008 23:08:29)

kremo za ritko imam ono obično, ki jo imajo v porodnišnicah. In mi je svetovna in je ne zamenjam - v 8. mesecih nismo imeli niti 1x vnete ritke in niti enega izpuščaja... nič.




Stran: [1]