Jokanje v spanju (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Bib -> Jokanje v spanju (8.2.2005 15:00:32)

Danes je moja Lara že drugič zajokala v spanju. Jok ne traja dolgo, malo jo stisnem k sebi pa potem naprej spi.
Kaj bi to bilo?

:sloncek:




LIALIA -> Jokanje v spanju (8.2.2005 15:01:36)

Sanje?




Anonimen -> Jokanje v spanju (8.2.2005 15:52:14)

Uh kolkokrat je naš Timi to počel.Posebno kadar je bil za njim buren dan,ko se je kaj dogajalo okoli njega ali pa če smo mal preveč noreli pri igri.
Podoživljanje preteklega dne,sanje.




BUČKO -> Jokanje v spanju (8.2.2005 17:36:12)

Ja parkrat sem se ful ustrašla ko je tako mirno spal potem pa kar naenkrat jok,pomoje so to sanje:muca:




Pikabu -> Jokanje v spanju (8.2.2005 19:33:32)

Pri nas so se po takem joku v spanju pojavili zobki.




HuAnita -> Jokanje v spanju (8.2.2005 19:52:56)

hm, če bi vsakič, ko zajoka v spanju, dobila zob, bi jih imela moja :muca: za na razprodajo ;)
Moja celo vpije v sanjah. je pa obljubila, da mi pov, o čem je sanjala, ko bo govorila:)-




BONI* -> Jokanje v spanju (8.2.2005 20:44:09)

Luka če dan pogosto joka v spanju, ponoči ga pa še nisem slišala. Tudi jaz mislim, da so sanje. Sem se pa zato naučila, da mi ni treba takoj letet pogledat, če zajoka, ker pogosto zelo kmalu tudi neha.

Lp, Boni




Joe -> Jokanje v spanju (9.2.2005 12:39:40)

Tudi jaz mislim, da bi bilo dobro malo počakati, preden prihitiš do nje. Poskusi s 15, 20 sekundnim postankom, morda malo dlje. Lahko da se otrok niti ne bo prebudil, kar pa bi se zelo verjetno, če bi ga stisnila k sebi. Vasja se je nekajkrat iznenada oglasil, pa ravno tako naglo spal dalje.

Izogibaj se nepotrebnim posegom/prebujanjem med nočnim spanjem, ker lahko postanejo navada, ki jo je čez čas težko prenašati in odpraviti. Vaše dete je staro šele slabe tri mesece, a se že tu razvija dnevni ritem.




Stran: [1]