|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
3.4.2008 15:06:51   
Raho
Ejo - ne se kregati!!!!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
3.4.2008 15:14:56   
Julija08
Aja, čisto tko me nekaj zanima. Raho - kje se kupijo te taluštkane oblekice v katere je oblečena tvoja princeska?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
3.4.2008 16:21:27   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Ejo - ne se kregati!!!!


Ne, saj se ne, samo pravzaprav nisem vedela oz. ne vem, kaj je hotela jana povedati. A to, zakaj je Julija temo odprla, da si v reviji? Saj ni važno, tvojega sinčka bi prepoznala na kilometre, ker ima tako lepo frizuro in je lep po mamiuser posted image .

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
3.4.2008 18:31:25   
Daschi
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

No, se mi je prav zdelo, da je prava. Sem se spomnila njenega luštnega fantka in nje z ogromnim trebuhom ko je enkrat objavila eno ful hudo črno belo fotko. user posted image user posted image user posted image

Aja, pa v reviji Mama pa se mi zdi, da sem videla Sunqueen s svojim sinčkom (že nekajkrat)???
Ampak to se mi zdi samo iz slik, imam precej dober spomin za obraze.


Sunqueen je vsak mesec v reviji superMAMI

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
7.4.2008 15:37:41   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj tako sem jaz prebrala v reviji super mami  članek o Smrki in njeni družini. Sem toliko časa čakala prodajalko pri pultu, da mi je uspelo prebrat ta članek in še kaj, pa je pol nisem  kupilauser posted image .


Srki, v kateri številki revije pauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
8.4.2008 6:46:09   
srki
Joj, misliš da vem, to je bilo že enkrat lani, res ne bi  točno vedela. Mogoč kar Smrko kontaktiraš, ona ziher ve. Vem, da se je o tem tudi že pisalo tukaj.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
8.4.2008 9:36:45   
Jutra
Nič hudega. Bom šla pa v knjižnjico pogledati.user posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Raho - v reviji Nosečnica
8.4.2008 10:05:46   
srki
No, pa upam, da se boš zabavala ob tem oz. da ti ne bo preveč časa in živčkov požrlouser posted image . Pa seveda, da najdeš.

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?