|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 7:31:59   
Anonimen
Mišni, to folk dejansko dela. In potem ko si vzporedno z njim, ga pogledaš in ti ponavadi še maha s pestjo ali te pa tako pogleda, da itak ne veš.

Res ne vem zakaj se avtomobilisti ne morete umaknit malo bolj na desno stran ceste, če vidite, da za vami vozi motorist????

Pa prosim, res prosim, da vedno ko prehitite - lahko samo kolesarja - da pogledate 3x v oba ogledala.. Ker eni enostavno potegnejo ven, brez da bi pogledali - ker gredo čisto malo po sredini. Lahko je ravno takrat vzporedno z avtom motorist....

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 8:09:11   
Blejka26
biba12-ne nisem taka voznica da bi motoristu zaprla pot.Imam vedno dva otroka v avtu in ne mislim tvegati,samo za to da bi motorisu zaprla pot.vedno vozim tako da me lahko prehiti in tud opazim jih.Moti me to da NEEKATERI -ne vsi vozijo prehitro in s tem frajarijo..men se to ne zdi nič frajersko,da divjajo.Sicer pa ne bom komentirala vseh izjav.moje mnenje je tako in se ne bo spremenilo.Je pa res da je tud voznik avta lahko kriv..50% in motorist 50%..a poročajo drugače da je vsaka 5žrtev motorist..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 8:10:47   
Blejka26
aja še to..ja nekater res prehitevajo tako,da ne pogledajo dobro ogledal..najbolj me moti to na avtocestah ko tik pred tabo zapelje ven..ker ne pogleda..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 8:11:57   
Anonimen
oK, se ti opravičujem, če sem te mogoče "napadla". Ni bilo tako mišljeno - res ne.

Sam se mal težko kontroliram pri takšnih in podobnih izjavah, ker motoristi VEDNO to poslušamo - vedno mi divjamo, prehitevamo, izsiljujemo... Včasih bi še jaz najrajši treščila kakšnega motorista, ko tako divja in izsiljuje. user posted image

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 8:13:25   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: biba12
to folk dejansko dela. 


Nekateri ja, jaz se mu pa še skrajno v desno umaknem, da me ja lahko prehiti, že zaradi tega, če bi me v škarje prehiteval, da ima več prostora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 9:02:58   
Freycha
biba 12 malo se pomiri. Dejstvo je, da je ogromno norcev na motorju. Dejstvo je tudi, da nam taki delajo več škode kot koristi. Samo s takimi izpadi, kot si ga imela, pa nam tudi delaš samo slabo. Kako lahko človeka, ki ga niti poznaš ne tako napadeš. Ne veš kako vozi in ne delaj nekih zaključkov.

Je pa res (in če si motoristka, se tega verjetno zavedaš), da je vožnja z motorjem čisto nekaj drugega. Motor je bolj okreten, hitrejši in tisto, kar je še čisto v mejah normale je nekemu avtomobilistu, ki ni nikoli sedel na motorju divjanje. Večina ljudi se tudi ustraši motoristov, ker ne gledajo nazaj, pa jim je naenkrat na riti, pa ga naenkrat prehiti. Tudi pri prehitevanju motor porabi veliko manj časa, kot avto, ampak vozniki avtomobilov menijo, da so prehiteli v  škarje, čeprav mi vidimo, da je bilo čisto solidno prehitevanje. Če bi tisti, ki so vedno samo v avtu bili na motorju, bi videli, da je čisto druga percepcija na motorju. In potem taki vozniki nič hudega sluteče napadajo motoriste, da so vsi divjaki. Verjetno iz njihovega zornega kota smo. In to se ne da spremeniti. Lahko spremenimo edino odnos en do drugega.

Kot sem napisala: avtomobilisti se morajo zavedati, da smo že na cesti, biti zato 3x bolj pozorni na cesti, več gledati v vzvratno ogledalo. Motoristi pa morajo tudi malo spustiti plin (predvsem v mestih in vaseh in zaselkih) in če bi vsi motoristi vozili po sistemu, da ga nihče ne opazi in mora na vse paziti sam, potem bi bilo manj mrtvih. Najlažje je reči: izsilil mu je prednost. Samo ko se mu je pa približeval, pa tudi malo ni zmanjšal hitrosti in bil pozoren, ali mu bo zaprl pot ali ne, ker je mislil, da ima on itak prednost.

Kar se pa nesreče tiče: če ta fant res ni imel izpita za motor to zame ni motorist. Žal! Je samo osebek, ki je kršil vsa pravila in je daleč od motorista. Mi je pa žal za vsako življenje... user posted image

< Sporočilo je popravil Freycha -- 2.4.2008 9:04:57 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 12:34:45   
Anonimen
Freycha, popolnoma se strinjam s teboj.user posted image

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 12:51:57   
Kaštrun
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

biba 12 malo se pomiri. Dejstvo je, da je ogromno norcev na motorju. Dejstvo je tudi, da nam taki delajo več škode kot koristi. Samo s takimi izpadi, kot si ga imela, pa nam tudi delaš samo slabo. Kako lahko človeka, ki ga niti poznaš ne tako napadeš. Ne veš kako vozi in ne delaj nekih zaključkov.

Je pa res (in če si motoristka, se tega verjetno zavedaš), da je vožnja z motorjem čisto nekaj drugega. Motor je bolj okreten, hitrejši in tisto, kar je še čisto v mejah normale je nekemu avtomobilistu, ki ni nikoli sedel na motorju divjanje. Večina ljudi se tudi ustraši motoristov, ker ne gledajo nazaj, pa jim je naenkrat na riti, pa ga naenkrat prehiti. Tudi pri prehitevanju motor porabi veliko manj časa, kot avto, ampak vozniki avtomobilov menijo, da so prehiteli v  škarje, čeprav mi vidimo, da je bilo čisto solidno prehitevanje. Če bi tisti, ki so vedno samo v avtu bili na motorju, bi videli, da je čisto druga percepcija na motorju. In potem taki vozniki nič hudega sluteče napadajo motoriste, da so vsi divjaki. Verjetno iz njihovega zornega kota smo. In to se ne da spremeniti. Lahko spremenimo edino odnos en do drugega.

Kot sem napisala: avtomobilisti se morajo zavedati, da smo že na cesti, biti zato 3x bolj pozorni na cesti, več gledati v vzvratno ogledalo. Motoristi pa morajo tudi malo spustiti plin (predvsem v mestih in vaseh in zaselkih) in če bi vsi motoristi vozili po sistemu, da ga nihče ne opazi in mora na vse paziti sam, potem bi bilo manj mrtvih. Najlažje je reči: izsilil mu je prednost. Samo ko se mu je pa približeval, pa tudi malo ni zmanjšal hitrosti in bil pozoren, ali mu bo zaprl pot ali ne, ker je mislil, da ima on itak prednost.

Kar se pa nesreče tiče: če ta fant res ni imel izpita za motor to zame ni motorist. Žal! Je samo osebek, ki je kršil vsa pravila in je daleč od motorista. Mi je pa žal za vsako življenje... user posted image


vem, da je freycha tudi motoristka, zato verjamem, da razume tako motoriste kot tudi voznike avtomobilov. strinjam se z njenimi posti. načeloma občudujem motoriste in imam rada motorje, ampak ne v tolikšni meri, da bi si z možem motor kupila. dejstvo je, da imam občutek, da je motor "trugca na dveh kolesih". sploh za mlade.

strinjam se da niso vsi motoristi enaki, kot tudi niso vsi vozniki avtomobilov enaki. mož me je navadil (ko sem dobila izpit), da se motoristu vedno, ampak res vedno umaknem čim bolj desno, tako da ima možnost varnega prehitevanja, ker mi je logično da se v koloni ne bo "cjazil" za mano kot polž.

je pa tudi res, da pa poznam ogromno motoristov, ki so dobesedno bedaki in kreteni. v naselju ob omejitvi 50 vozijo do "tilta", brez opreme, brez čelade... ne glede na otroke, vreme, preglednost ceste...

in samo enkrat sem doživela, da se je motorist normalno peljal v koloni (bilo je na Celovški ob kar veliki gneči pa je imel možnost "vijugati" in prehitevati), lepo je počakal za mano ob primerni razdalji (ni se mi nalimal skoraj na rit) in tudi normalno je speljal!!! samo enkrat sem to doživela in še mož je rekel, da se mu vidi, da je "star" motorist! žalostno, ampak res žalostno!

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: nesreča pri Kranju
2.4.2008 23:57:17   
DeVilla
Tudi jaz sem bila v Mercatorju v času nesreče.. Se je že od daleč videlo, da je cela štala, samo si vseeno nisem mislila, da je bilo tako tragično.. Škoda vseh..

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 6:36:53   
Šarki
mi2 sva pa zvedla da sva poznala motorista. user posted image mož bolj kot jaz - ga je čist vrglouser posted image . pa včerej sem šla pa domov, iz rondoja grem proti britofu, pa gre en šleper iz mercatorja ven zavijat čist na mojo stranuser posted image user posted image , pol gre pa vštric njega še en BMW vn zavijat, pa bi me kr povozu.... nč gledou sam BUMF na cesto..... jest pa dva otroka v avtu, pa že tko se nam je v LJ en u rit zabiu....user posted image to pride tak dan k je po cest vse narobe. ne vem a luna tok vpliva al kaj...

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 7:55:31   
urbancek
Jaz pa čisto priznam, da se motoristov na cesti kar bojim. stalno gledam v ogledalo, ker sem že imela neprijetno izkušnjo, ko me je motorist izsilil, in bi bil kmalu karambol. k sreči nisem odreagirala panično, tako da se je stvar izšla. Moti me to, da se nekateri dobesedno  nalimajo na avto, pa bi lahko vozil po pločniku, pa ne bi bilo nič drugače. zakaj še za motoriste ne veljajo prometna pravila o dovoljeni hitrosti. Dobro na AC grem tudi jaz do 160, več pa ne, pa še to takrat, ko je cesta bolj prazna, ker je tudi med vozniki veliko BUDAL, ki sploh ne pogledajo, če kdo prehiteva, samo zapeljejo predte, potem pa rešuje situacijo. Kot drugo, zakaj se je treba dokazovat v neseljih. Naj se izživljajo tam, kjer je cesta prazna, ne pa po ulicah, kjer je veliko otrok, starejših, invalidov in tudi vseh ostalih na dveh in štirih nogah.
Dobro bodi motorist, ampak spoštuj pravila, ki naj bi veljala za vse. Še nikjer nisem zasledila, da je za motoriste dovoljena hitrost nad 180 na uro, pa verjemite, da gre malokateri manj.
Kot drugo me pa zelo motijo frajerji z BMW, ti so pa sploh brezobzirni - še veliko bolj kot motoristi. Mislijo, da če imajo svoj ali v večini fotrov avto, potem pa so carji in lahko delajo kar hočejo. Naša policija pa kaznuje tistega, ki je mogoče naredil vsega skupaj 5 prekrškov v celi vozni dobi. Tistih z BMW in njim podobnih pa ne kaznujejo, ker so očitno njihovi starši prepomembni in bi se kazen tako ali tako stornirala. Uh sem jezna na to našo policijo in na vse objestneže na cesti, pa naj bodo to motoristi ali pa vozniki. Saj ne rečem, da se sama brez napak. Tudi sama včasih naredim kakšen kiks, tudi sama sem enkrat izsilila enega voznika se je k sreči izšlo brez praske - OBA sva hitro odreagirala), od takrat vedno spremljam promet na vseh treh ogledalih, sploh pri prehitevanju.
Apeliram na voznike, naj bodo bodo previdni, saj je v igri njihovo življenje, prav tako pa tudi na motoriste, naj ne izsiljujejo, ne prehitevajo, če res niso sigurni, da se bo izšlo in upoštevajo na cesti tudi nas voznike avtomobilov. Ali se vam ne zdi škoda vašega življenja. Vsakemu motoristu, bi dala na ogled film o nesrečah in njihovih posledicah, že v času ko delajo izpit, mogoče bi zaleglo.
Punce motoristke, to leti na vse motoriste, ne napadam vas, ker vas ne poznam, prav tako ne poznam načina vaše vožnje - govorim na splošno, da ne bo kakšne zamere. Vsi na cesti bi morali biti bolj strpni drug do drugega, pa naj bodo to eni ali drugi. Vem pa, da je to lažjo govoriti kot pa storiti.
Srečno vsem na cesti, da bi bilo čim manj nesreč.

Lp

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 8:15:52   
Anonimen
Mene je tudi blazno strah motoristov in v prvi vrsti morajo biti motoristi pazljivi! Mislim, da je zaenkrat samo enkrat en ali dva motorista peljala za mano, pa se to po nekih ovinkih okrog Zaplane, Horjula in tam okrog in sem jih spustila naprej, ker me jih je bilo strah in ker so me delali zivcno, ker so tako nepredvidljivi.

O "motoristih" po Celovski pa ne bi zgubljala besed. Me je zadnjic imelo, da bi poklicala policijo, ker poznam tistega idiota, ki je vozil pocez cez Celovsko, brez celade in briga ga za avtomobile ... pa po zadnji gumi, kolk so oni frajerji! user posted image  

Ne vem, meni se ne zdi fer samo voznike napadat, kako je treba pazit na motoriste. Vsak mora najprej za lastno varnost poskrbet, ker so itak sami norci na cesti. Od voznikov avtomobilov, sleparjev, motorjev in busev.

(odgovor članu urbancek)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 9:52:12   
mala maja
user posted image Freycha user posted image

no niso vedno samo motoristi krivi. Velikokrat jih vozniki sami "porinemo" v nesrečo.
Res je da so hitrejši amapk to bi morali vsi predvidevati in upoštevati, da pri motorju samo malo pritisneš na gas in imaš notri kuj 100 če ne več, pa velikokrat nehote.
In velikokrat vozniki dejansko pozabimo na to in ne upoštevamo prave varnostne razdalje ali pa preslabo ocenimo bližanje motorista. Vsi bi se morali zavedati, da so veliko hitreje pri nas kot nekdo z avtomobilom. Seveda pa obstajajo norci na motroju, kot norci v avtomobilu. In nesreča se zelo hitro zgodi. Sploh če voznik osebnega vozila zavija na glavno cestišče po katerem pripelje motorist. Takrat velikokrat premalo ocenimo njihovo hitrost in ga nehote izsilimo.

Pa še nekaj, če vam gre na živce za vami vozeč motorist, bi velikokrat naredili več dobrega kot škode, če se mu umaknete čimbolj na rob vozišča in mu s smernikom nakažete kdaj je varno da vas prehiti. Ne pa da mu zato, ker vas nervira vozite še bolj po sredi cestišča in upočasnite vožnjo. Pa se same peljite s kolesom zelo zelo počasi in naj vam še kdo pred kolo skače. Me zanima kako boste lovile ravnotežjeuser posted image  Pa s tem mislim na to da velikokrat voznik, ko vidi motor za seboj upočasni vožnjo kokr češ lega norca, ker sliši glas motorja in misli kako drvi. Ste se kdaj vpršali da imajo motroji vsi tak glas in ni to nič povezano z hitro vožnjo.user posted image  Govorim seveda za motoriste s pametjo v glavi, se najde tud kašen bedak.user posted image

aja pa še to nisem motroistka in še zdaleč ne idealna voznica, ampak motoriste spoštujem. Mogoče na njih gledam drugače ker je bil oče zagrizen motorist.user posted image


Sožalje vsem družinam vpletenih v grozni nesrečiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 10:01:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


notri kuj 100 če ne več, pa velikokrat nehote.
.....In nesreča se zelo hitro zgodi. Sploh če voznik osebnega vozila zavija na glavno cestišče po katerem pripelje motorist. Takrat velikokrat premalo ocenimo njihovo hitrost in ga nehote izsilimo.




ja, če bi motoristi vozili po omejitvah, ki veljajo za vse, bi tudi vozniki osebnih vozil precej lažje ocenili njihovo hitrost.

Se pa v ostalem strinjam s tabo. Vsaj jz sem že po defaultu netolerantna do motoristov in jih največkrat vržem vse v isti koš. Se jim pa obvezno na cesti umaknem, ker se jih prav bojim.



(odgovor članu mala maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 10:10:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Ne vem, meni se ne zdi fer samo voznike napadat, kako je treba pazit na motoriste. Vsak mora najprej za lastno varnost poskrbet, ker so itak sami norci na cesti. Od voznikov avtomobilov, sleparjev, motorjev in busev.


nihče ne napada samo voznike, kako je treba pazit na motoriste. Mislim, da sem dovolj realno povedala za obe strani, da bi mogli malo bolj paziti.

Je pa nekaj res: motoristi so velikokrat spregledani, ker so "manjši" in zaradi tega slabše vidni. Če pa voznik še pomisli ne, da je mogoče lahko motor na cesti in ne pogleda dvakrat, preden spelje, je pa nesreča tu. Nihče ne pravi, da bi mogli avtomobilisti SKRBETI in PAZITI na motoriste. Treba je biti pa bolj previden in predvideti, da je verjetno hitrejši od avta in da se ti lahko vsak čas pojavi na cesti. Samo to.... V končni fazi s tem tudi za svoje zdravje poskrbiš, kajne?

caffee realno - koliko avtomobilistov pa vozi po omejitvah? Zakaj se vedno graja samo motoriste, da ne vozijo po omejitvah, če pa nihče oz. večina ne. In ne boste verjeli, ogromno motoristov vozi po omejitvah v naseljih samo tistih se pa kar ne vidi, ane? Seveda da ne, ker ti prej pade v oči bedak, ki se vozi brez čelade, po zadnjem in mnogo prehitro. Pa saj to je nekako logično.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 14:52:31   
Anonimen
Jaz sem enkrat že Nevo užalila s vojim mnenjem o motoristih, pa ne bi zdaj rada še kakšne zanesene motoristke. Ampak dejstvo pa je, da v vsem svojem življenju na cesti nisem naštela deset motoristov, ki me ne bi na vse pretege hoteli prehiteti, pa nisem počasen voznik. Motor si pač nabavi tisti, ki ima rad adrenalin in hitrost.

No, sem zelo milo povedala, kaj mislim o motoristih.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 17:12:08   
caillou
No, jaz pa lahko rečem, da poznam veliko pametnih motoristov. Nihče od mojih in moževih motoriziranih prijateljev se ne šteje v klub podivjanih adrenalinskih norcev. Veste, tisti pravi motoristi ne motorizirajo samo in sploh zaradi adrenalinskih užitkov. Ste se že kdaj prav počasi in z užitkom z motorjem peljali na Vršič, Gross Glockner, Dolomite,... ? No, to je poseben užitek pravih motoristov, ki so daleč od tistega za kar so etiketirani motoristi kar tako na splošno.

Mislim, da se vseeno preveč posplošuje, ker je precej zelo pametnih bikerjov, ki so utrpeli težke poškodbe, ker jih je s stranske ceste spregledal kakšen nič hudega sluteč voznik avtomobila.

Mi je pa iskreno žal za vsako mlado ali staro življenje, ki ugasne na tak ali drugačen način. Iskreno sožalje družinam, ki so v tej tragični nesreči izgubili svoje najdražje user posted image .





_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 17:34:30   
yellowcrystalstar
tudi sama ne razumem zakaj se tisti motoristi, ki ne morejo živeti brez adrenalina, ne odpeljejo na grobnik in tam dirkajo cel dan? je že tako, da bi bilo veliko manj smrtnih žrtev med njimi, če bi vozili malo počasneje. pa btw, se jim vedno umaknem, ko jih zagledam za seboj. odkar imam otroka me je pa še posebej strah, da se ne bi kdo zapičil v avto.  lih zadnjič me je en prehiteval, pa ga niti vidla nisem, sem samo naenkrat zaslišala neko čudno brnenje in že je bil pred mano. sem pa pred leti imela fanta z motorjem in sva kar nekaj Evrope prepotovala z njim in je res največji užitek na motorju prepotovat v stilu easy riding. user posted image

_____________________________

When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace. (Hendrix)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 19:39:57   
Anonimen
jaz sem šla ravno iz lidla domov proti britofu, ko sem malo više proti britofu srečala ta dva motorista. ja in res sta gonila!

(odgovor članu yellowcrystalstar)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 19:42:15   
Anonimen
Lara, ti si očividec.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 19:45:03   
Anonimen
ne nisem. nesreče nisem videla, niti slišala??!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 19:56:23   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

tisti, ki si ne vzame toliko časa, da bi ocenil hitrost vozečega je enako kriv kot tisti, ki vozi prehitro. Pika!


ti želim, da nikoli ne bi bila v takšni situaciji. jaz sem bila, ampak se je hvalabogu končalo brez posledic. na zelo prometni ravni, pregledni cesti, z dovolj časa, da se prepričam......omejitev 50, motorist na svetlem cestnem motorju, njega se sploh ni videlo, s hitrostjo pitajboga koliko in sva se zgrešila za las

< Sporočilo je popravil mika -- 3.4.2008 19:57:17 >

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: nesreča pri Kranju
3.4.2008 20:05:07   
Pikec
Lih dans sem šla domov iz ene vasi tle bogu za nogu... in sem se spomnila na to debato.

Križišče  v T regionalke s cesto v naselje, križišče široko, komot, dobro pregledno. Omejitev skozi naselje 50.
Na desno pregledno kak kilometer raje dva, na levo tudi, ampak se je cesta malo dvignila tako da kilometer daleč nisi ravno videl. Ob cesti se je teren rahlo dvigoval in čezenj nisi videl. Pa pripelje avto z normalno hitrostjo cca neki čez 50, ko sem že skor spelala (prej je bla cesta fraj, za desno večkotzier). Pa sem se ustavla in počakala da je šel mimo. Če bi bil tist motorist z brzino 100-150, ni teorije, da se ne bi srečala iz oči v oči nekje na sredi ceste.

Matr in sem se v tistem momentu na to temo spomnila user posted image . Ne me vprašat zakaj.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?