Vnte oči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


JASNA D -> Vnte oči (7.2.2005 8:51:10)

Hojla babike, nam mi prosim katera pove, kako ste "pozdravile" vnete očke pri ta malih. Marko (16 m) ima malo vnete oči, pa ne vem, ali bi mu karv s kamilicami umila, ali lahko še kaj drugega. Mu kar pridno ven teče tako rumeno... K dohtarju pa zaradi tega res ne bi hodila še po kak nov virus....

LP, Jasna




JASNA D -> Vnte oči (7.2.2005 8:51:59)

Pardon - VNETE oči... Je še zgodaj....




Primoza -> Vnte oči (7.2.2005 8:57:05)

Bivacin mazilo.
Kamilic ne priporočam, ker izsušijo oko.
Recept lahko po mojem naročiš po telefonu in ga greš samo dvigniti.




urška76 -> Vnte oči (7.2.2005 9:01:52)

Mi smo poklical pediatrinjo in nam je napisala recept za TOBREX mazilo in kaplice. Potem je pa oči šibal po recept in v lekarno.
Hitro se pozdravite.
Lp




JASNA D -> Vnte oči (7.2.2005 9:03:18)

Joj, super! Sem pomislila na to, ker imam doma Garamicin (ne vem kak se napiše). Hvala!


Jasna




Anonimen -> Vnte oči (7.2.2005 9:13:44)

Jasna..jaz ti lahko pomagam..mal mlekeca špricnem noter pa je takoj boljš...
Si bom tak sedaj molzni stroj kupila, ker imam tolikkkkkoooo mlekaaaaa....
A rabi katera:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-




JASNA D -> Vnte oči (7.2.2005 9:16:44)

Ja, tudi to sem pomislila, pa mali ne drži glave toliko blizu, da bi oko trofla. Se obnaša, kot da mu moj jošk smrdi - zgleda, da ni ravno navdušen nad Ivanino hrano! On bi verjetno sedaj že kake druge zize rad gledal - saj veš, da že prav velik fant....

Jasna




Anonimen -> Vnte oči (7.2.2005 9:47:57)

Meni je pediatrinja rekla, da je treba vneto oko zdraviti z bivacinom (ali čim podobnim pač), ker sicer lahko vnetje napreduje za sinuse na možgane. Sem bila prisotna, ko je otrok ene mamice bil zato poslan na infekcijsko kliniko.




frutka_ -> Vnte oči (7.2.2005 18:16:56)

Špricni ji svoje mleko večkrat v oko. Zagotovo pomaga!!!




JASNA D -> Vnte oči (7.2.2005 18:37:10)

Frutka - zdravilček rabim za ta velikega lumpa, ta malo bom že pošpricala...




frutka_ -> Vnte oči (7.2.2005 18:48:17)

:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

sorry


Ampak, a ga je že sram...mogoče mu ga kani s kanilopotem ko ga malo brizgneš na žličko...:zmeden:




anaj -> Vnte oči (7.2.2005 18:51:22)

Mi smo imeli vnete oči zelo dolgo. Špricala sem ji mleko. Pediatrinja pa mi je naročila, da če bo teklo rumeno iz oči takoj k zdravniku, da se oko ne poškoduje.




ksenija. -> Vnte oči (8.2.2005 1:03:55)

Jasna nakapaj malo tvojega mleka v kanilo, pa mu našpricaj okice. Jaz sem Zali parkrat tako naredila, pa je ful pomagalo!




Stran: [1]