Nripavost (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


puri -> Nripavost (7.2.2005 8:21:36)

Mi smo imeli 3 dni vročino, nato pa so se včeraj pojavile pikice, ki so danes še bolj vidne.....če se ne motim, je to šesta bolezen, ane:zmeden2:

Skrbi me pa, ker je že od včeraj ves hripav,....ko se joka ali hoče spušati kakšne glasove, ima čist hripav glas:(......zdej pa ne vem kaj to pomeni:zmeden:........kaj ve mislite, a ste imele že kdaj tak primer, da je bil dojenček hripav (star bo 7 mesecev)
Je tudi bolj siten, ni še čisto taprav po obnašanju,....skrbi me sploh, ker so ti virusi, ki otrokom hrope in težko dihajo.....upam, da to ni kaj povezano:zmeden:

Že v naprej hvala za odgovore!




puri -> Nripavost (7.2.2005 8:24:20)

Aja, prejšnji dan, ko še ni bil hripav, je skos spuščal ene glasove, ker mu je blo zanimivo,......a bi bil mogoče lahko to vzrok, tako kot pri odraslem, če prav dolgo pojemo na glas ali vpijemo in smo potem zjztraj skoraj brez glasu:zmeden2:




Anonimen -> Nripavost (7.2.2005 9:51:36)

A vročine pa nima več?




puri -> Nripavost (7.2.2005 10:02:22)

Ne, vročine že drugi dan nima več, od takrat, ko so se pojavile pike!




Anonimen -> Nripavost (7.2.2005 10:22:49)

Potem pa verjetno res ni nič hujšega. Ti pa svetujem, da danes, ko je normalni delavni dan, vseeno pokličeš pediatra in povprašaš, kako je s tem. Ti otročki so še tako majhni, da bi jaz raje tako naredila. Mogoče je pa vseeno kaj povezano, kaj pa veš.




puri -> Nripavost (7.2.2005 11:32:30)

Splišni, hvala ti!




Stran: [1]