tablete za dojenje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


maja&m -> tablete za dojenje (28.3.2008 11:59:28)

...... nekje sem zasledila da obstajajo celo neke tablete za povečanje "proizvodnje" mleka, pa me zanima, če jih katera pozna/že uporablja in če se dajo kupiti ali dobiti samo na recept?

že vnaprej najlepša hvala za nasvet in lep dan.




Maxica -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 12:10:22)

Za tablete ne bi vedela, je pa meni vedno pomagalo čimvečkratno pristavljanje (ponudba-povpraševanje) in sezamov napitek.




saskija -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 12:12:17)

tablete so tametil proti slabosti njih stranski učinek pa je laktacija.

raje bolj pogosto pristavljaj pa kak topel obkladek na dojko in počitek pa bo.




t*e*j*k*a -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 12:55:12)

meni pomaga sezamov napitek




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.3.2008 13:03:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anonimen -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 13:17:10)

Tametil tablete in sezamov napitek, meni ni nič pomagalo. Mogoče bo tebi? Tablete predpišejo  v porodnišnici, preden greš domov, če še ni mleka. Se pa dobijo samo na recept.Pa so to proti slabosti, samo stranski učinek je povečanje laktacije. Lahko jih pa jemlješ ca 10 dni, potem moraš pa par dni prekinit.LP




cindy -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 13:34:28)

Obstajajo Tanetil tablete te so mi predpisali v bolnici in pa razptsilo za nos Syntocinon ubrizgas si ga pet minut pred dojenjem je prev za spodbudo proizvajanja mleka le tega mi je dala ginekologinja. Za oba potrebujes recept.




Netopirčy81 -> RE: tablete za dojenje (28.3.2008 16:13:29)

Tudi jaz pravim da čimveč pristavljaj, pijem pa čaj za dojenje.




jajula -> RE: tablete za dojenje (30.3.2008 18:58:12)

recept za tametil ti lahko napiše ginekolog, pediater ali tvoj osebni zdravnik. jst sm mojo zdrvnico poklicala in mi je takoj recept napisala in mi niti ni blo treba it do nje. ampak po njih žal ni blo nobenga dramatičnega učinka in sem jih nehala jemat..tud svetovalka za dojenje pri LLL je rekla, da bi jih morala pojesti res ful velko količino, da bi se povečala količina mleka in da je dosti stranskih učinkov..tko da raje pijem čaj za dojenje in podobne zadeve.




Anonimen -> RE: tablete za dojenje (30.3.2008 19:02:28)

IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

Za tablete ne bi vedela, je pa meni vedno pomagalo čimvečkratno pristavljanje (ponudba-povpraševanje) in sezamov napitek.


Bi dodala se veliko pocitka in cim manj sekiranja.




jajula -> RE: tablete za dojenje (30.3.2008 19:25:35)

a za Syntocinon rabiš tud recept?




Stran: [1]