Krka d.d. (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Anneda -> Krka d.d. (28.3.2008 9:03:02)

Kolegica ima razgovor v Krki v NM. Resnično si želi, da bi ji uspelo tam dobiti službo. Ima katera kakšne izkušnje z razgovorom tam, oziroma s samim podjetjem (plača, delovne razmere, delovni čas,...). Ima pa univerzitetno izobrazbo. Vsaka informacija je dobrodošla. Hvala.




Volga -> RE: Krka d.d. (28.3.2008 9:12:18)

Če pride zraven, ji ne bo nič hudega, kar se plače in ostalih ugodnosti tiče. kakšni so pa razgovori, pa ne vem. Upam, da ji uspe.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.3.2008 9:18:26)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Anneda -> RE: Krka d.d. (28.3.2008 9:27:15)

Živka, hvala za to informacijo. Mogoče veš, če na razgovor vabijo vse, ki so poslali prošnje ali pa je na razgovor vabljenih le nekaj izbrancev. Verjetno je tudi več krogov, ali kako?




Špacka -> RE: Krka d.d. (28.3.2008 9:30:27)

 
Bila pred kakim mesecem na razgovoru, povabljeni vsi, ki smo ustrezali pogojem.
Po razgovoru prišli v drugi krog samo določeni, tako sedaj čakam na psiho test.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]





Anneda -> RE: Krka d.d. (28.3.2008 9:34:33)

Špacka, čestitam za uvrstitev v drugi krog. Koliko časa pa mine med posameznim krogom? Koliko pa vas je prišlo naprej?




Špacka -> RE: Krka d.d. (28.3.2008 9:45:53)

 
Klicala me je po 3 tednih, ampak to zvečer za naslednji dan, jaz pa v službi cel dan, ker smo imeli interno tujo kontrolo....ni šans da bi dobila prosto, tako nisem mogla it, zdaj čakam, da me ponovno pokliče.





Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (28.3.2008 9:59:44)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: [1]