|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   quinny zapp
26.3.2008 16:32:58   
yaris
Tamali bo imel maja 2 leti.Takrat pa pričakujemo novega člana.In premišljujem da bi kupila rabljen zapp za našega sončka ki se še vedno rad vozi v vozičku.
Kaj menite o tem vozičku (zappu) ??? Kje naj pogledam kateri letnik je voziček ki ga nekdo prodaja na bolhi?? Ali se tudi vam zdi cena 100 eurov ugodna??? Je pa moder in ima rdeče obrobe.
Hvala za odgovore.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: quinny zapp
26.3.2008 19:17:05   
ZmajTolovaj
Jaz ga sicer nimam, ampak sem ga ravno včeraj gledala v trgovini, ker tudi razmišljam o nakupu malega vozička. In ti tako povem, da me v živo ni tok navdušil, kaj vem, meni se je zdel precej nestabilen, poleg tega ima zame ogromen minus, da se ne da spreminjati naklona hrbtišča.
Tako da jaz sem se potem odločila za en drug voziček, sem pa sicer slišala veliko pohval o zappu, predvsem na račun zložljivosti in praktičnosti. A si kakšnega videla v živo, pri meni je bilo to odločilno. In če bi se jaz odločila zanj, se mi 100eur ne bi zdelo toliko (no, odvisno od letnika), novi so okrog 170, se mi zdi.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: quinny zapp
26.3.2008 19:41:09   
Maxica
Mi ga imamo, nabavili smo ga, ko je bil user posted image  star kakšnih 9 mesecev. Meni je super, naš sedaj 17 mesečnik vedno zaspi v njem, medtem ko v Pliku ni nikoli. To, da se sedišče ne poleže, ga očitno sploh ne moti. Je pa fajn, ker se tako na majhno zloži in ga imamo kar v avtu za vsak slučaj, če kam gremo. Je izredno vodljiv, tudi z eno roko ga komot furaš.
Če je tisti, ki ga mislim, moder z rdečo obrobo, so to lanski modeli in 100€ zanj ni veliko, ne.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: quinny zapp
26.3.2008 21:21:10   
yaris
Ja moder je in ima strehico.In rdeče obrobe.Ga grem jutri pogledat,čeprav imamo doma že voziček.In moj dragi ni prav nič navdušen da hočem sedaj kupit še tega.
Kupila pa bi ga prav zato ker bi ga lahko imela vedno v avtu.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: quinny zapp
26.3.2008 21:23:58   
spelaz
Jaz sem tudi rabljenega kupila za 110 EUR- za v avto, za dopust in za na avion. Mala je stara 16m in mi je kar ok. Malo me moti tale naklon, včasih bi prav prišel.

Moti me pa tudi to, da ni tako stabilen - res pa, da sem navajena vse na ročaje vozička obešat (prej sem mela PP plikota in je bil naložen ko hudič  s kakimi vrečkami iz trgovine pa je bil še stabilen).

Je pa ful fajn vodljiv!


(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: quinny zapp
26.3.2008 21:26:42   
yaris
Škoda ker ne znam slikice prilpeit.Meni je kar všeč in če je voziček v dobrem stanju ga jutri kupim.Pa mogoče kdo ve,do katere teže otročka je primeren???

(odgovor članu spelaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: quinny zapp
26.3.2008 21:28:09   
mayci
Meni je Zapp sicer še vedno izredno všeč, tako po obliki kot po majhnosti v zloženem stanju, najbolj okreten (tudi z eno roko) med vsem, kar sem jih preizkusila do sedaj....user posted image
Vendar: seveda smo ga tudi mi imeli, a me je neskončno motilo to, da se hrbtišče ne da v ležeč položaj; je bil otrok zvit kot presta v spanju, pa glava mu je dol visela...user posted image  Obup! Zato sem ga tudi prodala in nabavila drug voziček, podobne oblike, a z možostjo nastavitva naklona.user posted image
Res je, da ti večji otrok verjetno ne zaspi več v vozičku, vsaj ne pogosto. Pomisli pa na to, da boš v ta voziček lahko že čez nekaj časa dala tudi ta mičkenega člana vaše družine in le temu bo prav gotovo bolj udobno v kakšnem drugem vozičku.user posted image
Drugače pa se tudi meni 100 eur ne zdi veliko za Zappa, ker je kvaliteten voziček.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: quinny zapp
27.3.2008 11:19:34   
yaris
Ja voziček mi zgleda ni bil namenjen. So ga takoj prodali, kot so ga dobili. Je pa bil kot nov je rekla prodajalka.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: quinny zapp
30.3.2008 11:20:57   
miska2004
ZmajTolovaj in Mayci, če nisem preveč firbčna, kateri voziček pa sta potem kupili?
Meni je tudi Zapp full všeč, pa me tale naklon full moti. Potem sva se z možekom nekako odločila za Babywelt, ampak mava pa problem z barvo (ni rdeče). Pa TFK mi je tudi všeč... Katera pozna?

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: quinny zapp
30.3.2008 11:40:25   
mayci
miska2004 mi smo potem vzeli TFK Buggster in sem zeloo zadovoljna!user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: quinny zapp
31.3.2008 12:45:22   
ZmajTolovaj
Mi tudi! Super je!!

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?