kkao spite - zaradi dojk?! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


HuAnita -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:03:56)

Ker sem vse življenje spala na trebuhu, se zdaj pač mučim na bokih, ampak me vedno zvije, tako da se po novem zalagam s kovtrom... Ampak vedno čusitm pritisk na dojke, kar pa menda ni kul, da spet kakega mastitisa ne staknem:(
Kako vi spite?




mtd -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:10:32)

na boku; levem,ko nalega gledam v kinderpet, in na desnem, ko spi pri meni; zjutraj sem pa ko hlod trda




Annny -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:20:33)

Jaz pa spim kar na hrbtu...hehe, sem se prezgodaj veselila, da bom po porodu lahko spet spala na trebuhu:)
Eh, saj bo bolje.

LP




Magi* -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:27:31)

na žalost na trebuhu še ne gre - zaradi dojk. pa sem mislila, ko trebuha ne bo več...:(

komaj že čakam prvo noč prespano na trebuhu. mogoče pa sploh ne bom več znala.

M




puri -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:35:09)

Vidim, da vas zelo veliko najraje spi na trebuhu....jaz tut........no, jaz zaspim na trebuhu, takrat, ko imam prazne dojke, če se je tamal glih podojil, potem sredi noči, se pa obrnem na bok...kar v spanju, še ne vem ne, ampak verjetno mi rata neudobno, zaradi mleka, ki se spet napolni!

lp:)




mala pika -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:44:32)

Jaz sem tudi pred nosečnostjo spala pol na trebuhu, pol na hrbtu. Med nosečnostjo mal na hrbtu, mal na bokih in sem komaj čakala, da bom po rojstvu lahko spala na trebuhu. Jok!

Zaradi mleka ne morem spati še na trebuhu. Ker je mali star 5,5m, bomo mogli še malo potrpeti.

Pozdravček!
Pika :metulj:




LIALIA -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:56:13)

Jaz spim na trebuhu, proti jutru se pa obrnem na bok.:muca:




jasna j. -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 11:58:05)

Nikoli nisem spala na trebuhu. Je pa zadnjič bil problem, ko sem šla k aerobiki. Nisem mogla delat vaj za hrbtne mišice, ker nisem mogla ležat na trebuhu. Seveda so me vse čudno gledale.




Anja167 -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 20:47:00)

A ni to fino, da sem jaz vedno najraje spala na boku... :muca:




Tejči -> kkao spite - zaradi dojk?! (5.2.2005 20:55:38)

Jaz tudi najraje spim na trebuhu, tud sedaj ko dojim (polno). Dojke mi sploh niso nobena ovira:)- Večja ovira mi je hrbtenica-ko začne bolet, je konec s spanjem-ampak to so že drugi problemi.

LP, Tea:sloncek:




Stran: [1]