|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nalepke za na steno
25.3.2008 10:06:58   
natasarobi
Ikea in Kika naj bi imeli nalepke, ki jih lahko nalepiš na steno. Ravno si ogledujem njihovi internetni strani in nikjer ne najdem vzorcev oz. motivov.

Kako se jim reče (po nemško) oz. pod kaj naj gledam?

THX
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nalepke za na steno
25.3.2008 10:53:07   
Tiki
Glej pod wanddekoration.

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/00120007


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nalepke za na steno
19.1.2010 20:24:11   
spelcamarelca
poglej se www.lepke.si, fuuuuuul lepe

(odgovor članu Tiki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nalepke za na steno
19.1.2010 20:29:45   
muco
Ne kazat tega moji ženi!user posted image Vse bo polimala!

< Sporočilo je popravil muco -- 19.1.2010 20:33:16 >

(odgovor članu spelcamarelca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nalepke za na steno
19.1.2010 20:36:26   
spelcamarelca
user posted image ej, mi smo kupil sloncka, pa je res ful hud, v bistvu se boljs zgleda v zivo, kot na netu, ker je res ful velik, mali je pa cist nor na njega in ga skoz boza user posted image , pa se prej sem vidla, da imajo zdej akcije 25% poopusta

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 0:03:40   
Ribica **
Priporočam Ikea nalepke oz. Home stickers (prodaja Butlers, v AUT pa še Nanu-Nana, ki ima precej večjo izbiro - v Celovcu je v City Arkadnu, v Beljaku pa v Atriu).

http://www.butlers.de/shop/advanced_search_result.php?keywords=home+sticker

Sestra je naročila neko nalepko za 62€ - zafrkavale sva se več kot 15 minut, na treh koncih se je strgala ob lepljenju, nekje zmečkala ipd. Sicer smo odrezale tiste dele in zgleda kar ok, samo je cena za moje pojme previsoka. Kupila je pa tukaj: http://www.dekoracije.si/ Saj potem na koncu sva se ze zverzirali, samo strgali sva pa prvi del, ki je v bistvu glaven .. tako nalepko ima: klik - se ni cela odlepila dol iz folije - te zavojcki pri rozi al karkoli ze to je, pa ena zvezdica/cvetek se je strgal.  


(odgovor članu spelcamarelca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 6:48:44   
Hope2
Nam se nalepke iz ikee odlimavajo, medtem ko druge se ne. 

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 8:12:11   
mmajaa
Mi tudi imamo nalepke iz dekoracije.si in so ful lepe. Nam so naredili kar po eni slikici, ker smo hoteli nekaj posebnega. Imajo pa vedno kakšne akcije.

_____________________________

________________________________________________


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 8:37:37   
Ekaz
Mi imamo Ikeine in so zelo dobre. Vse stojijo že lep čas in se popolnoma nič ne odlimavajo. Je pa mami kupila tudi v Ikei naleplko z motivom mak (3 maki na zelenih steblih) se pa že takoj vidi, da je nalepka nekoliko tanjša in le ta se odlimava od stene. Drugače sem pa v Kiki v Zagrebu videla res ogromno nalepk. Cene se ne spomnim, samo vem, da ni bila draga. Veliko večja izbira kot v Ikei..

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 10:40:25   
Meggi
Sem bila včeraj v Ikeji. Nekaj je novih vzorcev ne samo tist mak in tiste črne rože.. a da bi rekla da ne veš za katerega bi se odločil pa ne

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nalepke za na steno
20.1.2010 10:43:00   
Ribica **
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Nam se nalepke iz ikee odlimavajo, medtem ko druge se ne. 


Jaz imam npr. v sobi od Home stickersev nalepke, pa se ne odlimavajo, medtem ko v kuhinji pa se sem pa tja odlepi marjetica. Tako da odvisno tudi od stene al kaj vem od cesa user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?