Kopanje (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


nesy -> Kopanje (4.2.2005 21:37:20)

Včeraj sem svojo punčiko prvič skopala sama, prej jo je patronažna, in sicer v čebričku. Mala ima 4 tedne in se mi v čebričku postavlja na nogice. Ali ima še katera takšno izkušnjo? Kaj naj naredim?

Danes sem jo kopala v banjici, pa je vmes kar naenkrat postala čisto trda, kota da je v nekakšnem krču. Stegnila je rokice in nogice, nehala dihati, dobila strahoten izraz na obrazu, kot da gre za življenje, ko pa sem jo dala ven, je kričala na vse pretege. Ne vem, ali se je le tako zelo ustrašila ali kaj?

Kako pa vaši malčki reagirajo?




Anonimen -> Kopanje (4.2.2005 21:41:56)

Takole na hitro mi je prišlo na misel, da je revica hotela prdnit, pa si jo zmotila. Ali pa je lulala. Potem si se paverjetno ti ustrašila, pa se je še ona.




*HONEY* -> Kopanje (4.2.2005 21:43:20)

Ko se je naša prvič kopala je full uživala.Ko sma se pa nasledjič same kopale pa je bilo grozno:(( Ampak vedno je bilo bolje. Meni ja patronažna takrat rekla, da za take male zadošča kopanje 1x-2x na teden, ampak sem jo potem začela kopat vsaka 2dni in se je hitro navadla in začela uživat:racka::sloncek:

LP




*HONEY* -> Kopanje (4.2.2005 21:46:25)

Spliši:)-:)-:)- zdaj se glasno smejim v rač. Dragi se kr zbudil in se premakno vstran:zmeden:




Anja167 -> Kopanje (4.2.2005 21:47:57)

Eto, jest isto. :)-:)-:)-




Anonimen -> Kopanje (4.2.2005 21:48:11)

Ja ne res, otroci delajo take grimase, ko kakajo, ponavadi. Lahko da je tudi hotela kakati.




*HONEY* -> Kopanje (4.2.2005 21:50:24)

Ja sej je možno, ampak ti vstreliš tako kot strela z jasnega:bravo:




Bib -> Kopanje (4.2.2005 22:31:46)

:zmeden::zmeden::zmeden:

Jaz čisto razumem mamico, da jo skrbi, saj je bilo tudi pri nas podobno.
Mislim,da v banjici nima občutka varnosti. Isto je bilo pri moji, saj je kar mahala z rokicami, potem pa sva jo začela kopati v čebričku, in je veliko bolje.
Sem pa slišala od večine mamic, da se otročki postavljajo na noge, pa baje to ni nič narobe.
Je pa res fino ko začne uživati v kopanju:bravo:, po mojem večkrat ko jo boste skopali boljše bo.

:sloncek:




Pi-kica 1 -> Kopanje (5.2.2005 14:08:59)

Tudi moj pikec se je postavljal na nogice, še zdaj se, ko ga dajeva v čebriček. Nogice mu spodnesem, pa se vsede. Trdi pa je, ko ga noter dajem, verjetno zaradi šoka. Manj vode smo pričeli nalivati, tako da se lepo vsede, pa je. Samek v čebričku res ful uživa, ko pa sva ga poskušala v banici skopat, se je pa drl, kot da ga iz kože devava. Tako da je še le čebriček v uporabi.




Stran: [1]