gledanje tv (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


cinci -> gledanje tv (4.2.2005 17:46:33)

a dojenčkom res full škodi za oči če gleda tv???
moja bi jo skoz se kar obrača sam da bi gledala




willma -> gledanje tv (4.2.2005 17:58:26)

Nevem:zmeden:
Po moje je bilo prej res hudo, ko se še bili stari monitorji polni močnega sevanja.

Jaz sem kaj hitro obupala, naš sedaj veselo gleda TV. Dam mu Baby Einstein ( http://www.babyeinstein.com/ ) in on gleda.....če imam srečo tudi do 30 min;)

lp
:angel:Kolenci:hudicek:




Anonimen -> gledanje tv (4.2.2005 18:01:34)

Če je TV ugasnjen, ga pač ne more gledat, ne? Jaz sem opazila, da je naravnost zažarela, ko je zaslišala, da se je prižgal, in odpuzala tja kokr navita. Dokaz: do srede ekrana imamo prstne odtise. Ampak jaz ji tega ne dovolim, je še čisto premajhna za gledanje TV. In se ga pač vpričo nje ne gleda.

Sploh se ni vredno spraševat, a škodi a ne. TV ugasnit, pa ne bo nobenmu škodval.




Anonimen -> gledanje tv (4.2.2005 18:11:29)

Ja, Meta, ti dam kar prav. Jaz em imela srečo, da je bilo našemu za TV kot za lanski sneg, tako da je špilal cele dneve, če pa bi bulu vanj, bi ga pač ugasnili. Saj ima tist gum on/off.




ZARA -> gledanje tv (4.2.2005 18:18:50)

... pri nas ga tud lepo ugasnemo,ce je pa slucajno v stolcku jo pa obrnem proc ,pa je!!




CUKRČEK -> gledanje tv (4.2.2005 18:36:55)

Glih ful dobro res ni za oči, toda meni je ful smešno, ko mala( pa je 7 mesecev stara) ful obožuje E+ oziroma Jeleno Kovačevič. Takoj, ko zasliši njen glas in ko vidi njeno faco, ima usta do ušes. Ne vem, kaj ji je na njej tako všeč, toda takoj postane ful dobre volje.
Mal veselja ji vseeno privoščim z gledanjem TV, pa čeprav le za munutko pogleda Jeleno.

lp




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.2.2005 19:00:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




cinci -> gledanje tv (5.2.2005 7:24:31)

meta sej jest vem da se lohk ugasne:)-zato ga pa kar naprej ugašvam,sam sprašujem:zmeden:
pa brez zamere:muca:




Pikca -> gledanje tv (5.2.2005 10:48:07)

Tudi našo:muca: TV ful zanima - včasih sem lahko med dojenjem malo gledala TV, zdaj pa ni šans, ker potem Živa gleda, namesto da bi jedla. In zaradi tega je zdaj večinoma ugasnjen...
Lp, Pikca




Annny -> gledanje tv (5.2.2005 11:26:18)

Pikca, enako:)




dory -> gledanje tv (5.2.2005 14:38:57)

Mi smo ze zelo zgodaj zacel gledat tv...prva stvar ki ga je zamotila...prevladujejo telebajski in mtv...:)-




dory -> gledanje tv (5.2.2005 14:39:10)

...aja pa po domace:zmeden:




Stran: [1]