|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tiste ki dojite
23.3.2008 11:39:58   
pikalonca
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

jaz sem imala srečo da sem lahko skozi jedla vse, upam da boš kmalu tudi tiuser posted image

Se podpišem.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tiste ki dojite
23.3.2008 12:18:06   
*lenc@*
od 3m jem vse, ker se je izkazalo da lahko, prej so bli krči. Pa niti ne vem, če ma kaj prehrana pri tem, mogoče res zelje...user posted image k so mame k se full pazjo pa ravno tko krči

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu pikalonca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tiste ki dojite
23.3.2008 18:13:26   
skuštrana
Pri petih mesecih je že počasi čas, da pri dojenčku začneš uvajati tudi drugo hrano. Najprej kakšne doma narejene sokce. Npr. korenček in jabolko, potem pa spremljaš reakcije dojenčka. Začni pa počasi po eno žličko, da se mal navadi, potem pa stopnjuj. Vsako novo stvar ki mu jo daš. glej kakšna bo reakcija.



Samo dojenim otrokom se začne dodajat po 6 mesecu starosti. Do 6 m je dovolj samo dojenje user posted image

Jaz jem vse, je pa res da nima krčev..Če bi jih imel bi verjetno bolj pazila.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu spot)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tiste ki dojite
24.3.2008 10:47:07   
surya
Že od rojstva jem čisto vse. Več različne hrane ješ, bolj kvalitetno je mleko (po mojem). Sem pa tudi ves čas pila eno skodelico hippovega čaja za dojenje na dan in nisva imela krčev user posted image .

So si pa otročki različni in najbolje, da probaš in opazuješ.

Srečno!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tiste ki dojite
24.3.2008 14:05:51   
Bubacka
Jaz ko sem dojila, jedla vse. Ampak ce tamali obcutliv, jaz bi se pazila! bos ze nadoknadila!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://bubacka-stella.moj-album.com/
Imam dve sončici Stello in Evo!!!
04.12.2006, 3080 kg, dolga 51 cm, glavica 33
25.11.2009, 3140 kg, dolga 51 cm, glavica 33

(odgovor članu surya)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tiste ki dojite
24.3.2008 21:17:30   
Laubica
Srečnice tiste -ki ste lahko jedle vse-jaz moram priznat-še vedno nisem popila tiste šalce mleka,ker me je strah ,bom še malo počakalauser posted image ker nočem da ga zvija

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Bubacka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tiste ki dojite
24.3.2008 21:18:34   
jooly
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Jutri zjutraj bom poskusla šalco mleka -upam da bo vse ok


Laubica, na zdravje!! user posted image

Kaj pa vem, jaz se mal pazim pri grahu, pa pomaranč še ne upam user posted image .

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tiste ki dojite
25.3.2008 13:22:41   
ŠpelaP
Jaz sem kar pazila, kaj sem jedla. Sem bila na strogi dieti brez mleka, mlečnih izdelkov, jajc in še mnogo alrgenih živil ... najprej pet mesecev - zaradi suma na alergijo na KML pri hčerki. Potem sem pazljivo v svojo prehrano začela nazaj uvajati izločeno hrano in se je zataknilo pri siru. Pa ne zaradi hčerke - ta je uvajanje mlečnih izdelkov dobro prenesla (na srečo nima alergije), temveč zaradi mene same. Me je po nekajdnevnem poskušanju sira in jogurta tako začel srbeti nos, da sem mislila, da si ga bom odtrgala. Tako sem zdaj v bistvu na dieti brez mlečnih izdelkov že 8,5 meseca.
Se pa jaz tudi kar ne upam poskusiti  kakega jogurta ali sira, kaj šele kravjega mleka. Pa je morda tisto srbenje nosa pač slučajno vpadlo skupaj s ponovnim uvajanjem sira, ampak sem prpa. Si tudi rečem, da bom "jutri" ponovno poskusila kak jogurt, samo tistega "jutri" še vedno nisem dočakala.
Sem pa vesela, da pri hčerki ni nobene reakcije ob uživanju skute, jogurta, kolikor pač je to dvoje, saj je zelo izbirčna. Ona bi še vedno najraje samo mamino zizo.

< Sporočilo je popravil ŠpelaP -- 25.3.2008 13:23:31 >

(odgovor članu jooly)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tiste ki dojite
25.3.2008 15:29:45   
pršut
Pozdravljene!

Še nisem pisala, vam pa sledim že kar nekaj časa. Najina kokoška je stara 3,5 mesecauser posted image in jaz si tudi še vedno ne upam jesti vsegauser posted image . Ritka od tamale odreagira user posted image na marsikaj: slano, agrumi, paradižnik, kislo, ... . Je bolje slediti reakcijam, kot da reakcije sledijo našim vztrajanjem. Jaz npr., sem postala po porodu alergična na mehčalec in je bila reakcija na mehčalec grozna:srbenje nosu, smejalnih gub, dojk, pregibov na rokah ... . Jasno, da je bila posledica groznega srbenja praskanje in gnojne rane, tako da sem zelo težko dojila (tudi z nastavkom). Moja alergija je prešla na tamalo in zdaj se paziva tudi pri hrani. Sicer pa čakam na izvide iz testiranja za alergene. B, bomo videli.

Ostanite lepi!

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tiste ki dojite
25.3.2008 15:42:49   
Ronči
 user posted image  je imela krčke od 1 meseca, izogibala sem se surovemu sadju in zelenjavi, vse do 2 meseca, ko sem se dobesedno nažrla zelene solate...in naslednji dan več ni bilo krčev. Sej vem da to ni povezano eno z drugim, le menim da bi lahko od začetka jedla vse, pa user posted image  ne bi smetalo. Od takrat jem vse, nobene hrane se posebej ne izmikam.
Je pa odvisno od user posted image , saj so nekateri zelo občutljivi.

(odgovor članu pršut)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tiste ki dojite
27.3.2008 12:26:57   
*kinnie*
Od prvega dneva jem pri obeh vse. user posted image

(odgovor članu nian)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tiste ki dojite
27.3.2008 15:22:20   
lutiropan
Jaz jem vse, razen fižola, kislega zelja in repe še nisem.

(odgovor članu *kinnie*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tiste ki dojite
24.4.2008 13:00:49   
linika
Ojla!

Me zanima, če si že popila tisto skodelico mlekauser posted image user posted image user posted image ???

LP

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tiste ki dojite
25.4.2008 11:10:55   
Emcek
Mojo je prve mesece tudi vedno šraufalo, če sem spila skodelico mleka. Nekje pri 4 mesecih sem ponovno poizkusila- najprej samo nekaj požirkov (seveda zjutraj, da do slučajne reakcije nebi prišlo zvečer), potem pa postopoma , ko ni bilo reakcije celo skodelico.

Sedaj je stara 5,5 mesecev, in po mojem mnenju vedno manj reagira na stvari, ki jih jaz pojem. Pred tem sva imeli težave tudi s čebulo(ni je smelo biti nič niti v omakah), sedaj pa nobenih težav več. ZAradi tega mislim, da pri tej starosti ni več, vsaj meni, treba izločati živil (seveda razern surovo meso in temu podobno).

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tiste ki dojite
25.4.2008 13:06:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: spot

Pri petih mesecih lahko že vse ješ, če pa dojenčkaa zvija, je v lekarni na voljo čaj za dojenje,ki oblaži krče.



Nam noben čaj ni pomagal, je pa hude hude krčke imel do konec 4. meseca, pa tja do začetka 6. meseca so šele izginili. In če sem pojedla kaj takšnega kar mu ni pasalo je jokal cel dan. Sem mislila, da krčkov ne bo konec in da se mi bo zmešalo.

(odgovor članu spot)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tiste ki dojite
25.4.2008 17:30:37   
*lenc@*
Vse sem začela po njenih 3m, ker smo  prej imeli krče in eni pravjo, da hrana lahko poslabša, čeprav so različna mnenja. najmanj je bilo to, da sem lahko pomagala...

Priporočam ti, da postopno začneš vse jest in opazuj, če bo še reakcija, prenehaj za nekaj časa in nato po določenem času spet.


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?