caj (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


p&b -> caj (4.2.2005 12:44:04)

Zanima me,imam dobra 2 mes.starega dojencka,ki bi mu rada po dojenju dodala domaci cajcek iz kumine,janeza in kamilic-koliko naj dam na 1 dl?Dajate svojim topli caj?
To mi je svetovala pediatrinja,da ugotovim ali se mali dovolj naje mojega mleka,saj mi takoj po dojenju zajoka in si tisci pesicko v usta.Rekla mi je naj mu po dojenju ponudim caj in ce ga bo pil pomeni,da je se lacen.Ali mu naj kupim aptimil?
Hvala za kakrsni koli nasvet
LP
Petra




dory -> caj (4.2.2005 12:46:14)

Jaz sem ga takoj pri 14 dnevih zarad krcev...kupla pa sem tistega hippovega...komarcek...takoj pa kar po flasi...mu je bilo zelo vsec....




Petra5 -> caj (4.2.2005 12:56:38)

Živjo Petra tudi jaz imam dvomesečnika, pa se mal. Meni je svetovalka za dojenje svetovala, da naj kar dojim, čeprav bolj malo ven priteče, bo pa naslednjič več (saj veš, ponudba povpraševanje.. V šestem tednu, ko je imel poskok v rasti, sva imela cisto premalo mleka, pa je vlekel in vlekel.. no cez dan pa se je naredilo dovolj..
Moj mali je takoj po dojenju jokal zaradi krčkov, oz zaradi kupčka, če ga je tiščal.
Za čaj pa so mi svetovali recept en cvetek kamilice eb janežek ena kuminca na dcl vode.

Lep dan ti zelim

Petra




darjatimci -> caj (4.2.2005 13:57:13)

Pozdrav!
Ščepec kumine,ščepec janeža in kakšnih pet cvetov kamolic,pa vedno naj bo sveže kuhan!:duda:




filipinka -> caj (4.2.2005 15:17:14)

Če ga bo hotel??? Moj:duda: še zdaj pri 4 mesecih ne vzame nič drugega razen mamine zize!:) Parkrat sem poskusila, pa je ali pljuval ven ali pod prisilo požrl potem pa izbruhal. Materino mleko je dovolj! Dam mu pa vedno, ko želi, mogoče kdaj tudi samo za žejo!




Stran: [1]