topla-gosta hrana (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Molato -> topla-gosta hrana (4.2.2005 11:20:34)

živijo!
zanima me,ali katera ve, kje se da kupiti termo posodo, v katero shraniš topel gost obrok, v kolikor se odpraviš ven v naravo, kjer ni možnosti, da bi hrano pogrel. Kako se ve znajdete?




M&P -> topla-gosta hrana (4.2.2005 11:26:33)

Tudi jaz iščem tako termo posodo že kar nekaj časa in je pri nas še nisem našla:(.Mogoče kje v Avstriji ali Italiji,če kakšna ve?:zmeden:




Pupica -> topla-gosta hrana (4.2.2005 11:59:39)

hm..nismo že tako daleč, ampak tudi mene zanima:zmeden:




NinaŠ -> topla-gosta hrana (4.2.2005 12:50:14)

Nabaviš kako manjšo hladilno torbo in vložke za not zavreš namesto zmrzneš. Sicer še nisem poizkusila in edina stvar ki je ne vem - ali lahko tiste vložke zavreš - če tega ne smeš, poj lahko namesto tega uporabiš tiste vrečke z modrim želejem, ki se uporabljajo za obkladke (mrzle ali tople, kupiš v lekarni). Če torba drži hladnoto, bo tudi toploto (verjetno pa ne ravno cel dan).
LP




Jančika_ -> topla-gosta hrana (4.2.2005 16:58:25)

Kaj pa, če daš pač topel obrok v navadno termovko? Kako manjšo? Pomoje bi čisto lepo šlo.




M&P -> topla-gosta hrana (4.2.2005 19:21:04)

Problem je,da so navadne termovke ful ozke in ne dobiš potem goste hrane ven:zmeden:




Pupica -> topla-gosta hrana (4.2.2005 19:45:33)

ninaš, mi smo te modre vložke uporabljali, vendar pomoje prov velike temp.ne zdržijo ker so namenjeni kao tel.temp.človeka
edina stavr, k je lahko pol toplejša je termofor:ups::ups::ups:je pa prevelik za v torbo:(

kaj pa take, kjer se voda not nalije?Je kje vidla kakšno tako?kot navaden krožnik, le da ima še pokrov...:zmeden:




NinaŠ -> topla-gosta hrana (4.2.2005 20:38:51)

Pupica, mislim tiste vložke z modrim gelom, ki jih lahko zavreš 8ali zmrzneš) - verjemi, kar nekaj časa so fejst vroči in če daš enega pod in enega nad posodo s hrano bi moralo za nekaj časa zdržati. :zmeden:
LP




Anja167 -> topla-gosta hrana (4.2.2005 21:54:40)

Mi imamo na morju za na plažo eno tako malo hladilno torbico. Poleti tako dobro drži temperaturo, da bi po moje tudi zdajle pozimi tudi držala hrano toplo. Ne vem pa, kje se da to kupit (na Cresu v Punti Križi v trgovini? :)- )




andrejaz -> topla-gosta hrana (4.2.2005 21:55:11)

Kaj pa od Aventa - termalni nosilec za stekleničko? Mi sicer še nismo začeli z gosto hrano, ampak sem ravno vidla na zadnji strani od današje Arielove reklame - pa še znižano je iz 3590 na 2513 SIT. Mislila sem, da bi namesto stekleničke z mlekom, notri dali stekleničko z gosto hrano.

Kaj mislite o tem




Stran: [1]