5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Pupica -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 9:14:13)

ojla:)-

Prosim hiter nasvet:zmeden:Snegec pada in bi šla rada s principesko malo ven. Ker še ni spluženo se ne bi matrala z vozom, bi šle peš.Vprašanje ali je bolje da gre v kengerujčku(ne bo nič vidla) ali v nahrbtniku?Še ni stestiran, ker je nov:(.

Kako ste šle ve ven s petmesečniki?

hvala:rozica::rozica::rozica:za odogovore!!!

LP iz končno tudi zasneženega zahodnega konca slovenije:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:




kimi -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 9:27:18)

Pri 5 mesecih je verjento bolje nahrbtnik, če jo boš spravila v kengurujčka si dobra še boljša pa si če jo boš lahko tako nosila na sprednji strani, ker jaz vem da svojega pri 4 mnesecih nisem več mogla notri stlačit pa je bilo poletje




puri -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 9:33:40)

Jaz sem ga pri petih mesecih še komaj noter stlačila, pa še ker so te bunde in kombinezoni, tako, da pomojem je vseen če jo daš kar v nahrbtnik, sploh če že dobro sedi pokonci,...... če ima pa hrbet še ukrivljen če jo posedeš, bi jo pa jaz pol zaenkrat mela še v kengiruju!

Pa lep sprehod vama želim!:kuza::kuza::kuza:




Anonimen -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 9:38:07)

Po mojem bo kratek čas tale tvoja športnica - plavalka tudi v nahrbtniku zdržala. Samo ne pretirvat za začetek.




Pupica -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 11:09:47)

sva se odločle da za tistih kratkih 15 minutk poizkusiva kr v kengeru.
Sej sva ja dve suhici:)-:)-:)-:)-:)-

Slikce so že v albumu:)-

Super je bilo!:sloncek::sloncek::sloncek:

Hvala vam za odgovor punce, vendar v naslednjo definitvno nahrbtnik!:rozica:




Anonimen -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 11:50:19)

Pogledala. Ampak tale tvoja punčica je pa res cukr. Narisati je ne bi mogli lepše.




Pupica -> 5.mesečnik-kengeru ali nahrbtnik (4.2.2005 12:00:47)

:ups::ups::ups:hvala Splišni!

Največkrat slišim čisto zaprepadene glasove:Ampak kakšno čupo (lask) ima!!!!????





Stran: [1]