|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 13:45:56   
karolinca
Zanima me:
1)  kdaj so vaši malčki začeli spati v spalni vreči?
2) Kakšno spalno vrečo ste imeli na začetku? Brez rokavov ali z rokavi?

Moje dete je zdaj staro 6 tednov in se po približno pol ure spanja spravi na hrbet in nato hitro porine deko do pasu. Kakorkoli ji popravljam deko, si jo zmeraj lepo zaviha navzdol. Zato sem pomislila na vrečo. Skrbijo me samo rokice, ki bi v vreči bile zmeraj zunaj.

Hvala za odgovore.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:03:26   
kristinaj
naša ni bila nikoli v vreči....... ni vedno lepo pokrita, kakšenkrat tudi kakšno urco spi odkrita z ledenimi tacami...... o spalni vreči nisem razmišljala.....stari smo 11m ....

(odgovor članu karolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:10:13   
Lantea
Pri dobrih dveh mesecih sem jo dala prvič v spalno vrečo. Takrat je bilo poletje in je imela čisto tanko z rokavi. Zdaj ima debelo spalno vrečo, prav tako z rokavi. Zdaj ji je že malo majhna in razmišljam o večji, a v glavnem se povsod dobijo le brez rokavov, kar pa mene moti. Se mi zdi, da je dobro, če ima tudi roke bolj oblečene. Tudi sama imam velikokrat roke pod kovtrom, pa če tudi imam pižamo z dolgimi rokavi. Verjetno bom kupila blago in dala šivilji sešiti novo.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:11:01   
andie
naša ni bila nikoli v vreči....... ni vedno lepo pokrita, kakšenkrat tudi kakšno urco spi odkrita z ledenimi tacami...... o spalni vreči nisem razmišljala.....stari smo 11m ....


Hahahauser posted image
Enakouser posted image

(odgovor članu Lantea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:22:56   
katja84
malo sem dala prvič v vrečo pri 6 mesecih, uporabljama pa vrečo brez rokavov. spodaj ji oblečem bodi z katkimi rokavi čez pajaca in spalno vrečo, pokrijem jo pa se z dekico.

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:23:52   
andreja2000
naša pa je že od samega začetka v vreči brez rokavov in se tako tudi vrjetno dobro počuti,ker lepo spančka.

_____________________________

Kjer je upanje,je tudi pot...

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 14:30:37   
babylove
Od rojstva in zmeraj brez rokavov.

(odgovor članu karolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 19:28:12   
mateyka
mamo vrečo od 2 meseca naprej (ko se je začela odkrivat). brez rokavov. po 4 mesecu pa zimsko z rokavi in kapuco, ker je bla ornk zima in sem jo oblekla samo v bombažno pižamo spodi - da je bolj komot in da mi je ni treba plastno pokrivat/oblačit.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
18.3.2008 22:30:09   
Naja30
Če hočeš, da bo otrok rad v spalni vreči, ga daj čim prej v njo. Moja je nima rada, noter sem jo pa začela dajat šele okoli 11m. Zdaj delam tako, da ko zaspi, jo šele prestavim že spečo v vrečo. Ker pokrita pa tudi ne ostane ponoči in se mi res ne da celo noč vstajat in jo pokrivat.
Drugega otroka bom kar kmalu navajala na vrečo. Po moje okoli 3m.

Aja, imamo pa vrečo brez rokavov. Mislim, da je to čisto dovolj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 8:27:24   
Bonnie_RR
Rojen je bil februarja in je imel od začetka navadno odejo, ker se še ni odkrival. Poleti je bilo vroče in se večinoma sploh nismo pokrivali, nekje septembra pa sva ga dala v spalno vrečo. Sprejel jo je fajn in še danes (pri 2 letih) v njej spi brez problema.

Uporabljamo pa samo spalne vreče brez rokavov. Js osebno ne vidim razloga za rokave...

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 8:33:10   
helenav
V vreči je od 2 meseca dalje....takrat sem jo prvič dobila odkrito in zarotirano. Od takrat je v vreči...brez rokavov..

_____________________________

"Ustvarjati moramo dobro. To daje našemu življenju smisel." dr. Janez Drnovšek
_____________________________
http://helenav.moj-album.com/

http://miskula.myminicity.com/
http://miskula.myminicity.com/ind/
http://miskula.myminicity.com/tra/

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 8:39:30   
Ana001
Punce, a katera ve, kje bi kupili zares tanko spalno vrečo? Malo sem namreč enkrat dala v H&M-ovo spalno vrečo (brez rokavov) pa ji je bilo očitno prevroče, ker se mi je čisto spotila in sem jo po 2 urah preoblačila. V sobi ima kakšnih 20 stopinj, vreča pa se mi je tudi zdela dokaj tanka. Imam še eno vrečo od Odeje pa se mi zdi ta debelejša, torej sploh ne pride v poštev. user posted image  
lp

(odgovor članu karolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 9:21:14   
mehurčica
Pri cca.2m. Je pa ena frotirasta in ena plišasta in obe brez rokavov. Starejši jo je uporabljal 2 leti in pol, potem pa je šel že v veliko posteljo in se ni več premetaval iz enega konca postelje na drugega.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 9:22:47   
mehurčica
Ana001, frotirasta se menda dobi v Aladinu, čisto tanka pa ne vem - sem pozabila kje smo jo kupili. Eno večjo tanko pa nam je prijateljica sešila.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 10:34:55   
Nea
obe pupiki od rojstva. Vedno brez rokavov.

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 11:25:42   
jaša2
čimpej jo navadi na vrečo!! mi smo jo dali v spalno vrečo prvič pri ca.9m, pa je nima rada! se je celo noč drla, ker ni bbla navajena in jo je ovirala.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 15:56:44   
apolonica
tudi zelo majhne spalne vreče se dobijo. starostnega minimuma ni, pač ga daš takrat, ko se odkrije sam ali pa ga zebe tud če je pokrit. velja pa neki: čim prej ga daš, boljše je, saj enega velikega otročka kasneje težje prepričaš, "da je fajn bit v žaklju". naš je bil star okoli 4 mesece, poznam pa punčko, ki so jo dali pri 1 mesecu, ker je bila vedno ponoči mrzla, pa če je bila še tako oblečena.

lp

(odgovor članu karolinca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 17:38:37   
TinKiCa1
Naša Eva je stara točno 1teden in odkar sva doma je v spalni vreči brez rokavčkov, ker ma rokice itaq skoz pr seb..zaradi nogic, da so skoz noter..čez ma pa še kovtrčk, ker je spalna bolj tanka..sicer je pa toplo v sobi, tko da ni panike! :)

_____________________________

naša najlepša punčka Eva (12.03.2008)
in njen najlepši in najboljši ati :***

(odgovor članu apolonica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 17:42:11   
loncica
Ko je bil star kak teden sem ga dala notri. Zdaj se vedno odkrije, zato je nujno, da ima spalno vrečo.

(odgovor članu TinKiCa1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
19.3.2008 22:08:46   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: Ana001

Punce, a katera ve, kje bi kupili zares tanko spalno vrečo? Malo sem namreč enkrat dala v H&M-ovo spalno vrečo (brez rokavov) pa ji je bilo očitno prevroče, ker se mi je čisto spotila in sem jo po 2 urah preoblačila. V sobi ima kakšnih 20 stopinj, vreča pa se mi je tudi zdela dokaj tanka. Imam še eno vrečo od Odeje pa se mi zdi ta debelejša, torej sploh ne pride v poštev. user posted image  
lp


Mogoče bi jo pa malo manj oblekla?
Mi imamo tudi okoli 19-20 stopinj in je oblečena v body z dolg. rokavi in spodnji del pižame. Do pred kratkim je imela še zgornjega, ampak zdaj je že pretoplo. Nogavičk nima gor. In taka je pol še v vreči in ji je ravno prav.

(odgovor članu Ana001)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
20.3.2008 6:44:03   
Klarita
Mi smo dali Miheca pri štirih mesecih v vrečo spat, ker se je začel obračat in odkrivat.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
20.3.2008 9:35:50   
pavlyna
od rojstva do treh mesecev z rokavi, zdaj pa tanjša in brez rokavov. saj če jo boš dala v vrečo in mal pookrila čez bo ostala pokrita, ker se ne bo mogla tko razbrcat, vsaj pri nas se v vreči ne.-ne zbrca dodatne odeje, tko da bodo tudi rokice pokriteuser posted image

lp

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
20.3.2008 10:08:33   
n€na
jaz sem mojo dala v spalno vrečo ko sem jo prvič dobila pokrito čez glavo. Spi pa v vreči brez rokavov.

(odgovor članu pavlyna)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj v spalno vrečo?
21.3.2008 7:46:48   
matea1
Pri 2 mesecih je naša pupa prvič spala v vreči - malo tanjši z dolgimi rokavi (kupljena v Aladinu).

Zdaj pri 4 mesecih pa imava tudi takšno brez rokavov (kupljena pred enim mesecem v Mercatorju za 5 €), vendar mi je bolj všeč tista z rokavi, ker ji lahko spodaj oblečem le bodi in žabe (in seveda tanke zokne), pri tisti brez rokavov pa me skrbi, da ji bo po rokicah mrzlo, če bi imela samo en bodi in ji oblečem še majčko.

Otroka moraš čimprej navaditi na spalno vrečo ...

l.p.

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?