katere riževe kosmiče? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


PIAF -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 14:14:57)

Izkušnje?
Polno dojim in bom počasi začela dodajat - a so bebi žitne kašice vredu?
Nikoli ni pil adaptiranega mleka, a naj zdaj te kašice delam z njim?




Miško -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 14:21:38)

2 -dnevne izkušnje: jemo riževe kosmiče od milupe, imamo pa še tiste od hippa, ki so menda bio. Pripravljam jih s comformilom, ker imam zadnje čase malo manj mojega mleka. Ti pa svetujem, da pripraviš bolj redke za začetek. Včeraj sem pripravila bolj goste in je šlo težje, so se mu limali na nebo. Naš ji poje 50 ml, je pa skoraj (še 8 dni) 4 mesece star. Po mojem so tudi bebi žitne kašice OK, saj imajo itak verjetno vsi istega dobavitelja :zmeden:

LP

Miško&Matija




puri -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 14:34:02)

Jaz sem na začetku dajala kar tiste, ki se delajo samo z vodo...mleko je pa že notri:)




total -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 14:46:26)

Mojemu 4 mesečnemu:duda: dodavam kašico od Alnature in od Hippa jabolko z vanilijo in jih obožuje.

Lp:rozica:




LIALIA -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 15:03:52)

Jaz sem tud naši dala od Alnature riževo kašico, narejeno z mojim mlekom.




Natas@ -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 15:20:18)

A dajate po žlički ali steklenički?




LIALIA -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 15:22:30)

Jaz ji dajem po žlički, flaške itak nikoli ni marala. Pa tudi mnenja sem, da je otroka čim prej treba navadit da je kot odrasel človek.




Babsy -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 16:11:56)

Živjo

Tudi jaz polno dojim. Pred desetimi dnevi sem Aleksu začela dodajati mlečne kašice. Kupila sem tisto od Alete, Nestle. Je malo dražja, je pa enostavna za pripravit, ker že vsebuje mleko in zmešaš samo z vodo.
Sem začela bolj redko, po 75 ml, pa zelo rad je in mu je zdaj že 150 ml premalo, zdaj jo tudi že bolj zgostim. Običajno se mu zdi, da ga hranim prepočasi in se začne kar jokcat. Skratka velik apetit.
Kašo mu dajem zvečer, vedno po žlički.
Aleks je star 5 mesecev in en teden.

Pa lepo papcajte

Babsy
:sloncek:




puri -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 16:32:07)

Jaz dajem vedno po žlički:)




Tia26 -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 17:06:16)

Nam je patronažna predlagala, da ji dajemo od Milupe, so dražji, a so dobri, ker ne vsebujejo sladkorja in naj bi bili najbolj bio, Bebi ima dodan sladkor.Odloči se pa sama, naša še zdaj pri 11 mesecih obožuje Milupine žitne kaše.Lp




brbra -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 17:48:41)

Mi pa uporabljamo bebi in sicer okus slive in tamali je totalno navdušen:sloncek:
Sem pa zasledila, da jih ima mercator v akciji in so občutno cenejše tako, da bom kupila tudi eno z okusom banane- bomo vidli, če bo tudi to tako zmazal.
Mu pa vedno primešam še malo frutka notri, ker naredim kašico precej gosto, pa jo raje s frutkom malo razredčim.
Jo pa vedno pojemo z žličko in to 100 ml.




HuAnita -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 19:20:22)

Če se ne motim, bodo te dni riževi kosmiči pri 'Najboljšem sosedu' v akciji (od Milupe), in sicer skoraj pol ceneje.




Sabla -> katere riževe kosmiče? (3.2.2005 21:10:15)

Uf,berem kako so vaši otročki navdušeni nad kašicami,moja pa samo moj mlekec dobiva.V soboto bo stara 5 mesecev in mislim,da bova tudi midve začeli s kašami.Bomo vidli,če bo kaj navdušenja.




Molato -> katere riževe kosmiče? (4.2.2005 11:28:09)

Midva sva se dojila polnih šest mesecev, sedaj pa je navdušen nad riževimi in ostalimi, samo ne sadnimi, kašicami od Milupe, ki so nekoliko ceneje v industrijski prodajalnin Kolinske.
Pa dober tek.




Stran: [1]