Ste padle v sneg!!! (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


filipinka -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:01:14)

...ali pa še vse spite, ker zunaj tako prijetno sneži!:bravo:Ja, gledat je lepo, a ko se spomnim, da bova z :duda: morala biti ves dan v stanovanju, pa je :hudicek:! kaj boste ob takem dnevu počele s svojimi :angel:?
V.




puri -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:04:59)

Moj mali sonček je zbolel:(, tako da se bomo danes bolj crkljali in upali, da ne bo šlo na slabše, ampak na boljše!




BUČKO -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:06:30)

:bravo::bravo:končno sneži.Mal se bomo igrali zele greva v trgovino.Igrali se bomo na dekci z igrali,raziskovali stanovanje pa tut ven bomo šli saj ga ni ful velik.Sedaj pa taperu seveda ena velka:kava::sloncek::kuza::sloncek:




aljaneva -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:06:46)

Pri nas pa nič ne sneži:(
Jaz pa komi čakam da ugledam sneg:(





filipinka -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:10:52)

Bučko, nočem biti predrzna ampak vseeno me zanima ali dojiš in piješ :kava:? Jaz sem prej bla ful kofetarca, zdaj pa nič več!
Še to ti moram napšisat, da ste dobili :duda:; ko bi mogli dobiti našega:duda: (PDP), PA SMO GA DOBILI 10 POZNEJE!




Blink1 -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:12:50)

Ej....mi ga imamo 30 cm...Groza...:grrr:




TARA in MAJ -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:21:54)

Puri a tud tvoj:angel:je zbolel mi imamo tudi vročino. Pa lepo cartanje in čimprejšnje okrevanje
papa:kuza:

Ja snega pa velik pri nam že plužjo:)-




jasna j. -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 9:23:02)

Mi imamo fuuuuuul snega. Ob dveh pa moram it v posvetovalnico!!! Je ati rekel, da nas bo z terencem peljal. Problem pa je, ker je veliki bolan, zato bosta kar v avtu počakala.




puri -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 10:16:28)

Tara, ja na žalost mamo res vročino, pa učke se mu skos solzijo...... upam, da bo kmal boljš:zmeden:, ker se mi prav smil:(.......no, vi se pa tut čimprej pozdravite:)




HuAnita -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 10:35:49)

Midve bova šli ven, magar' s kengurujem!:bravo:




*HONEY* -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 10:58:14)

Pri nas kr konkretno sneži:bravo::bravo: in prav je tako...
Nike zdaj aja9nebesa potem se napapcama in grema VEN, na sneg:bravo:
Sicer Nike ni ravno navdušena nad snegom,sem pa zato jaz bolj:)-

LP




Maxica -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 11:14:27)

Neverjetno, pri nas je pa že cel teden sonček in toplo je -tam do šest stopinj plusa. In midva se pridno sprehajava vsak dan. Juhuhu, kar tako naj bo še naprej!!!:bravo:




lin -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 13:58:19)

Mi smo z :morje: in imamo tak lep :)in ful je toplo.
smo šle z mamicam na :kava: in je blo tako toplo da smo si kr bunde slekle!
Tako da smo celo jutro bili na sprehodu!




Pepa-2 -> Ste padle v sneg!!! (3.2.2005 20:41:58)

pri nas je močno snežilo, a nas to ni prestrašilo. zunaj smo bili uro in pol...mami je bila sicer mokra ko cucek, ampak lepo pa je bilo...le vozniki so neobzirni,...naju je eden pošteno pošprical.grrrrr lp




Stran: [1]