|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: plenice!
11.3.2008 18:04:37   
pikica86
IZVIRNO SPOROČILO: katee

Mullerjeve Pamperske


nam tudi samo te.je pa res da je čisto odvisno od vsakega dojenčka

_____________________________

Preden si bil spočet sem te želela, še preden si bil rojen sem te ljubila in komaj si se rodil, bi zate umrla.To je čudež življenja.

(odgovor članu katee)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: plenice!
11.3.2008 18:24:59   
lemavrica
Pampers baby dry iz Muellerja, active fit iz Muelleja in Muellrjeve pleničke. Ko je imel Lumpijeve ga je peklo in je jokal, tako da smo jih uporabljali zelo kratek čas. Drugih pa nisem probala in tudi ne mislim eksperimentirat, ker do sedaj HB še nismo imeli vnete rite.

< Sporočilo je popravil lemavrica -- 11.3.2008 18:25:27 >


_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu pikica86)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: plenice!
12.3.2008 7:27:53   
Nenya
Za obe Lidlove. Majo indikator polulanosti, elastične trakove pri mogicah in zadaj. Cenovno so ugodne in pri pamperskah mi gre na živce tisti gel, ker sem pol skoz mislila da sta pokakani ker rata taka zdrzasta gmota na ritki. Zaenkrat se super obnesejo. Smo meli tudi pamperske in tudi lumpijke, vse ok, ampak pamperske so mi čist predrage.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: plenice!
13.3.2008 9:34:07   
pupika
Mi pa smo sprobali že kar nekaj plenic, najbolj smo zadovoljni z pamperskami Active Fit in Baby Dry iz Mullerja, sem pa opazila, da so Active fitke boljše, ker imajo malo bolj razširjeno podlogo v plenici kot baby dry, se vedno trudim naštimat tisto vpojno jedro našemu mulčku na sredino in fajn zategnit trakove.

Nismo pa bili zadovoljni z Mullerjevimi beaty baby, ker smo ga kar naprej previjali, plenica ne zadrži veliko, potem huggiske katastrofa od plenic, plenica skoraj nepolulana od moker in to čez dan, sedaj pa smo poskusili neke plenice iz metroja-aro, pa tudi nisem zadovoljna ravno tako mu hitro premoči. Hoferjeve so v redu, le malo debelejše od pampersk, ponoči so nam premočile pri pasu, ravno tako plenice libero, ti pa so bile še najboljše od vseh teh razen pampersk, čez dan nam niso premočile, ponoči pa so nam premočile, so pa tanjše od hoferjevih in ravno tako cenovno ugodne.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: plenice!
13.3.2008 9:37:57   
urskas
Nismo pa bili zadovoljni z Mullerjevimi beaty baby, ker smo ga kar naprej previjali, plenica ne zadrži veliko


tudi pri nas  se Milerjeve prve 3-4 mesece niso izkazale... Smo uporabljali Pampers New born (Germany).
Kasneje pa le Milerjeve in jih še vedno.user posted image

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: plenice!
13.3.2008 9:58:38   
pupika
Kj je katera probala nove active baby od pampersk, baje imajo po novem ratzegljive pasove, naj katera napiše kako se obnesejo in če so plenice take kot Baby Dry, sem včerajh videla active baby v tušu- pa so made in poland, pa jih rajši nisem kupila, ker imam tolko plenic doma, ki niso za uporabit, potem pa samo denar proč mečejo s temi plenicami.

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: plenice!
13.3.2008 20:38:11   
ninčula
pamperske activ fit iz muellerja...pa zaenkrat z rito ni težav...user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: plenice!
13.3.2008 20:43:04   
1A
pupika---   mi jih imamo 4 dni in so super,raztegljive paske imajo, in še diškajo! men so iste kot activ fit!    kupi boš vidla da boš zadovoljna!! pa javi kako se obnesejo

_____________________________

vedno aktivna

(odgovor članu ninčula)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: plenice!
14.3.2008 8:40:05   
pupika
IA kaj imajo tudi mrežico na sredini, tako kot active fit. Ali je od prejšnjih active baby razlika samo v tem, da imajo raztegljive pase tako kot baby dry in active fit. Saj bi ostali pri active fit plenicah, ampak jih je za dobit samo do šte. 5, še v mullerju ni več za dobit 5+, naš mulček pa ponoči ogromno spije, in ga moram pri 5 kar 3 previjat, medtem ko pri 5+ pa samo enkrat.

(odgovor članu 1A)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: plenice!
15.3.2008 12:11:15   
sasa79
Mi skoz uporabljamo Pampers. Je pa res, da je do prejšnega tedna imela one, ki so od 4-7kg  in so bile super, zdej pa ima od 4-9kg (active baby) in ji skor vedno premočijo, ko se pokaka. Pa jo vedno takoj previjem, ker se zmeraj pokaka takoj, ko se naje.

_____________________________

Sreča... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni tvoje življenje z ljubeznijo.

(odgovor članu pupika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: plenice!
15.3.2008 14:02:53   
Anonimen
Meni so vse v redu in vse po par urah pristanejo v smeteh.

Za nobene posebej ne bom delala reklame, ker nobene same na rito ne skocijo...user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




število otrok
sarar

koliko otrok imate/nameravate imeti?

1 (15%)

2 (43%)

3 (35%)

4 ali več (8%)


Število vseh glasov: 493

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!