mamica mi je uredila album (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


taj2004 -> mamica mi je uredila album (1.2.2005 22:32:29)

Koncno sem si uzela urico da sem uredila album:)-




Lp Petra




tia&silvija -> mamica mi je uredila album (1.2.2005 23:05:01)

Taj2004 zdravo!

Ogledala sem si tvoje albume in ugotovila, da imate prelepega sinčka in zelo simpatično kužiko.
Mi imamo tudi nemškega boksarja Bobija in priznam, da ni bolj prijaznejšega kužka kot je Bobi.
Ko se je rodila Tia smo ga dali k tastu in tašči ker smo ga prej imela v stanovanju pa se mi ni zdelo vredu ko bo otrok pri hiši. Seveda pa ima pri tastu in tašči ogromno prostora zunaj za rekreacijo pa še ob sta v penziji tako, da se cele dneve ukvarjata z njim.
Me pa zanima kako je vaša kužka reagirala na vašega Taja. Ker mi Tie (stara 3. mesece) še nismo pokazali Bobiju ker me je malo strah. Kako ste psičko navadili na sineka?
Naš Bobi je star 3 leta.

Ko bom imela kaj slikic od Bobija jih bom dala v album in si jih lahko pogledaš. Je tak kot vaša psička.

LP, S&T




kaja11 -> mamica mi je uredila album (2.2.2005 7:32:47)

Mene tudi to zanima... imam tako slabo vest, smo tudi kužija dali k staršem, ker sploh nimam pojma kako naj uskladim malčka in velikega kužija z ogromno dlake. Malčka dosti na tla dajem.... kaj pa ko bo kuža doma??Kužiju sicer nič ne manjka, tudi malčka je že spoznal, ampak jaz ga ful pogrešam:(




taj2004 -> mamica mi je uredila album (2.2.2005 14:58:12)

Nasa Naja je stara 1,5. Po resnici povedano nismo jih prav nic uvajali na skupno zivljenje. Na zacetku je bila Naja malo posesivna oziroma se bi kar igrala z njim, to smo malo bol pazli da ga ne bi z tacko poskodovala.
Zdaj pa ze ve da je otrok in ga ima ful rada, pa tudi Taj se zamoti v njeni blizini.:bravo:




Stran: [1]