Kdaj grejo vaši sončki spat (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tia&silvija -> Kdaj grejo vaši sončki spat (1.2.2005 23:12:00)

Zaspimo ob 18. do 20. ure ter se zbudimo ob 8. do 9. ure zjutraj brez prebujanja.

Smo pa tudi mi vzačetku hodili spat ob polnoči pa do dveh zjutraj pa je nekega dne mamica rekla zdaj je pa tega dost in smo uvedli rutino. In sicer: ob 18. do 19. ure kopanje, potem flaška in ob 19. do 20. ure spat. Po enem tednu nama je uspelo in nama ratuje že 2 meseca stari pa smo tri mesece.

LP, S&T




Anonimen -> Kdaj grejo vaši sončki spat (2.2.2005 9:14:33)

Spat do 20.ure, zbujanje od pol šestih do šestih.




mehurčica -> Kdaj grejo vaši sončki spat (2.2.2005 10:19:47)

Spat od 19-19:30(pa tud prej je že šel), zbudi se pa nekje med 7:30-8:30.

Ko je bil še majhen, je šel pozneje spat. Potem sem ga pa z vsakodnevno rutino dajala malo prej spat. Prva dva meseca je hodil spat med 21:00 in 22:00.

:miska:




Scubi -> Kdaj grejo vaši sončki spat (2.2.2005 12:32:49)

Mi pa nimamo nobenega ritma, ker ma ful krčke...dojimo se na tri do štiri ure, spi, ko ga ne zvija, ker je tako utrujen. Ponoči gremo spat okrog 9-10h, spi do enih, dveh, če ga ne zvija, potem se dojimo in smo do naslednjega hranjenja, to je okrog štirih, peth zjutraj pokonci in jokamo. Potem spi, če lahko do ene sedmih, ko ga začne zvijati, ker prdka in kaka. Ob devetih vstanemo in naredimo nego, pa se dan začne... a ma kera kake podobne izkušnje, ali nasvet???




dory -> Kdaj grejo vaši sončki spat (2.2.2005 12:34:11)

Ob pol sedmih zvecer spi kot top..odkar spi pri meni je do 5-ih zjutraj mir,pol pa akcija :)..spat grem jaz zelo zgodaj..okrog 8...ker sem cist brez energije :)




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]