Butec&Butec (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Maxica -> Butec&Butec (1.2.2005 20:47:28)

Hehe,:)- naslov teme je kr tko mal, čeprav se mi zdi kar primeren:)-. Namreč, zanima me, a se vaši :duda: kam treščijo z glavico. Naš :duda: skoz nekaj opleta z glavo, pa bolj ko paziš, slabše je. Prej sem ga pestovala tako, da sva se gledala, pa je bil čisto miren. Nato pa kar naenkrat-BUUUUM-mi je dal čelno, tako da se mi je čisto stemnilo pred očmi. Pa tudi on je začel jokati, nato pa je imel rdeč flekec na čelu. Zadnjič je pa na postelji ležal zraven moža, pa ista pesem-je tresnil v moževo glavo. Tako da me prav skrbi, a je možno, da ima zato kaj posledic:zmeden:? Me prav jezi, ker ga res pazimo sto na uro, potem pa tako:(.




india -> Butec&Butec (1.2.2005 20:49:36)

He,maxica, nbenih posledic ne bo imel, od takega butkanja!!!
To je čisto normalna stvar, saj ima glavico in vrat še čisto "pijano", kinkavo. Nič se me more zgoditi, le ob drži navzgor,ap mu res opiraj glavico vzadaj, da ne zamahne preveč nazaj!
:miska:




žiža -> Butec&Butec (1.2.2005 20:55:15)

Pri nas je zlo podobno. Mene je samo strah da mi ne bo enkrat v zobe butla. Ker potem bo pa joj.
:rozica:




kaja11 -> Butec&Butec (1.2.2005 20:56:59)

Jaz tudi mislim, da bo prej meni zobe zbil, kot sebi kaj naredil:)-:)-:)-





lan -> Butec&Butec (1.2.2005 21:02:22)

Lanu je prav zabavno z glavo butati v steno,okno,...Ne vem zakaj:zmeden:?
Drugače ti pa z velikim užitkom da BUC-BUC.Njega nič ne boli za razliko od mene:((.




Anonimen -> Butec&Butec (1.2.2005 21:07:14)

Kok je to hecno! Si jih kar predstavljam, bucke majhne s tistimi opletajočimi bučkami. Pa take lepe buče imajo.




Stran: [1]