Prosim za nasvet (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


total -> Prosim za nasvet (1.2.2005 13:11:39)

Pozdravljene,moj 4 mesečni :duda: je začel rahlo kašljati in kihati,vročine nima,normalno je, sam me ful skrbi:(,da ne bo zbolel. Namreč kmalu imamo 2 cepjenje in upam da bo zdrav.A je velik otrok zdaj bolanih? Sam upam da bo vse ok.

Lp Total




KIRA -> Prosim za nasvet (1.2.2005 13:13:45)

:(tega je sedaj dosti. moja je pred 2 tednoma nekaj fasala.
pred cepljenjem ob pregledu pa povej, pol bojo malo prestavili. prehlajenih bebic ne cepijo.





mami Lea -> Prosim za nasvet (1.2.2005 13:36:20)

Pri sosedi ki ima pet otrok so bili 14 dni bolni za znoret. Sploh se niso mogli pozdraviti. No sedaj je ok tako da so prikukali ven.
Mi imamop tudi 7 pregled in mogoče tudi cepljenje, in nočem, da bi zbolel.




taj2004 -> Prosim za nasvet (1.2.2005 13:40:31)

Probaj z slezovimi koreninicami cez noc jih pustis namakat v vodi. Zjutraj mu jih lahko das v nosek da mu scisti in zlicko za popit. Nam to neverjetno pomaga:bravo:




Skabi -> Prosim za nasvet (1.2.2005 17:36:27)

Prejšni teden se se naučila, da kašelj in nahod pri dojenčkih sploh nista tako nedolžna.
Moj tamali (res je star šele 6 tednov) je tudi kašljal in imel nahod, skoraj nič vročine, pa sva včeraj po osmih dneh prišla iz bolnice. Prebolel je hudo okužbo dihal.
Oddelek za dojenčke je bil poln otročkov, katerim se je kašelj razvil v bronhitis, pljučnico ali kaj podobnega. dojenčki imajo tako majhna dihala, da virus iz noska hitro pride v sapnik, bronhije in naprej in se zakomplicira.
Mamice. dajte raje svoje angelčke odpeljat k zdravniku, da jim posluša pljučka. Morda boste otroku in sebi prihranile hude dneve v bolnici.




total -> Prosim za nasvet (1.2.2005 18:27:50)

Joj upam da ne bo nič iz tega,se kar bojim:((




Stran: [1]