avtosedež 9-36kg??? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


piamaria -> avtosedež 9-36kg??? (5.3.2008 10:55:56)

No sedaj sem v pravem forumu,ane?
..kje kupiti malo boljšega...mislim na Britax ali CAM...je pri nas kje?
Hvala in mnenje o teh sedežih...aja pa vsaj dva nagiba naj ima, ker moj mucek še rad pančka v avtku......
Ali pa, kater avtosedež ste ali imate za otroka starega 2 leti in paše v JEEP-a zadaj, da kaj vidi naprej?

Res sem čist obupala s tem iskanjem[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]  HELLLP!




nova sloncica -> RE: avtosedež 9-36kg??? (5.3.2008 12:12:30)

Najlažje je da greš v otroško trgovino, ki prodajajo sedeže in ti bodo svetovali, kateri sedež pa še tvoj malček ga lahko poizkusi, da vidiš kako leži v njem. Jaz sem najprej pogledala teste varnosti, nato pa sem se odloćila.




frufru -> RE: avtosedež 9-36kg??? (8.3.2008 0:03:48)

Ta kategorija sedežev ponavadi nima nekega naklona. Naklone imajo v glavnem sedeži do 18kg. Drugače se pa dobi potovalni povštrček tudi za male otroke, da jim glavica ne opleta




taška30 -> RE: avtosedež 9-36kg??? (8.3.2008 22:16:27)

Mi imamo Concord Trimax 9-36kg. Ima 5-točkovni pas, kasneje se odstrani hrbtni del in se spremeni v jahača. Naklon se da regulirat. Meni je super. Prodajajo ga pa v Pikapolonici.




frufru -> RE: avtosedež 9-36kg??? (9.3.2008 9:44:00)

IZVIRNO SPOROČILO: taška30

Mi imamo Concord Trimax 9-36kg. Ima 5-točkovni pas, kasneje se odstrani hrbtni del in se spremeni v jahača. Naklon se da regulirat. Meni je super. Prodajajo ga pa v Pikapolonici.
Trimax je od lani registriran v skupini 9-18kg. Ga mamo tudi mi. Jahač je pa za precej kasneje. Kasneje lahko dokupiš naslonjalo od lift evo, samo se cenovno skoraj ne splača.




Stran: [1]