Cepljenje in sprehod (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


ROmama -> Cepljenje in sprehod (5.3.2008 8:57:42)

Naš je bil pa včeraj prvič cepljen. Na mestu vboda ima rdečo pikico, drugače pa kake 2 cm zateklino. Kake vročine ni videti, da bi imel, mu jo bom izmerila vseeno, ko se zbudi. Zanima me, če grem danes lahko z njim malo na sprehod.




sonchek -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 8:58:53)

Pomoje greš malo komot..sam mislim, da morš pazit da se ti ne prehladi...




blue sky -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 9:08:01)

Če nima vročine, lahko gresta brez skrbi ven. Pazi le, da ga tolplo oblečeš, ker se je precej ohladilo. Na mesto cepljenja pa mu dajaj hladne obkladke ali pa obkladke s fiziološko raztopino.




Sandra* -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 9:20:22)

Lahko! Samo prav veliko pomoje ne bo hotel hodit (če že hodi), ker ga lahko malo boli.




Lantea -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 9:39:45)

Nam je bilo po prvem cepljenju svetovano (P), da naj ne hodimo ven, po tretjem cepljenju pa smo se odpravljali v Ljubljano, pa nam je rekla sestra, da sploh ni problema, da lahko gremo. Nikoli pa ni imela nobenih reakcij, razen malo več je mogoče spala.




Lantea -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 9:40:45)

Pardon, premalo pozorno sem prebrala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]...če ste bili pa včeraj cepljeni, pa po mojem tudi sploh ni panike, sploh če nima vročine.




ROmama -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 11:20:21)

Hvala za odgovore. Sem mu zmerila temperaturo pod pazduho in ima 37,2 tako da sem se odločila, da bova danes kar notri, pa še piha zunaj.




kristinaj -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 12:23:16)

komot lahko greš....tudi če bi imel vročinco od cepljenja lahko greš..... je pa že dan mimo tako, da vročine ne bo in kar lepo z malim na zrak....




jaša2 -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 13:03:38)

po mojem brez problema greš, če nima vročine. samo pač fajn ga obleči.




Ayo -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 14:12:03)

Tudi mi smo dobili vceraj prvo pikico... Imamo pa tak veter, da bova rajsi kar doma. Skoda, ker drugace je ful lep soncek... [sm=smiley13.gif]




december06 -> RE: Cepljenje in sprehod (5.3.2008 21:31:45)


IZVIRNO SPOROČILO: blue sky

Če nima vročine, lahko gresta brez skrbi ven. Pazi le, da ga tolplo oblečeš, ker se je precej ohladilo. Na mesto cepljenja pa mu dajaj hladne obkladke ali pa obkladke s fiziološko raztopino.


Se strinjam. Enako nam je svetovala tudi P.




Stran: [1]