|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:13:27   
Srečic@
Ojla,

katere robčke uporabljate za brisanje rokic? Moj sinko je star  4 mesece in ima rokice stalno v ustah. rada bi imela vlažne robčke za brisanje rokic, take, da lahko brez problema potem spet cucka rokice, da ni škodljivo.

Hvala in lp
S.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:15:00   
Naja30
Tud jaz sem iskala kake fajn robčke, predvsem neparfumirane, pa nisem nič našla. Tako da sem ji umivala (in še zdaj ji po jedi) roke s toto krpicami.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:16:07   
Volga
Probaj si jih sama "umiti" z robčki, katerimikoli, pa si jih daj potem v usta. zelo prijetno user posted image  Voda pa žajfa.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:18:32   
Naja30
Ja res, Volga ima prav. ravno zarad tega je brezveze. Voda in žajfa user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:22:57   
Srečic@
Pa dobr, no. Do sedaj sem uporabljala chicho-tove, ki so za brisabje dojk in se ne izpira, tako da je potem dobro tudi za rokice.

So dragi, ampak sej ni problem, sem pač mislila, da veste za kakšno drugo varianto.

Hvala vseeno.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:23:58   
Volga
Pa dobr, no. Do sedaj sem uporabljala chicho-tove, ki so za brisabje dojk in se ne izpira, tako da je potem dobro tudi za rokice.


Pa si dala potem roke v usta, ko si si jih obriala s temi robci? ne, resno te vprašam, pa ne biti takoj užaljena. Nobeni robci niso za v usta, no. user posted image

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 13:45:51   
nana.dd
Jaz sem našemu user posted image umivala z vodo in krpico, kmalu sva začela umivati rokice pod tekočo vodo, saj so vsi ti robčki čudnega okusa.

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 14:05:10   
Ronči
mi smo ji kar pod pipo oprali, nobenih robcov ipd...ga je pa enkrat zmaknila in ga tako z veseljem lizala, da mogoče Volga ni probala teh dobrih user posted image

(odgovor članu nana.dd)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 14:08:22   
barika
Jaz malemu kr pod vodo rokice operem (brez mila), pa z brisačo obrišem, če pa tak ne gre, pa vzamem tetra plenico, pjo zmočim pa mu roke obrišem, da bi pa še za to vlažne robčke uporablala, pa ni šans

(odgovor članu Ronči)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 14:11:54   
Anonimen
voda....še rit ji z vodo umivam, tko da mi tud na pamet ni padlo nikol da bi ji roke z robciuser posted image

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 14:34:53   
Bonnie_RR
Js robčke uporabljam samo za ritko, roke vedno umivamo ali brišemo s suhimi robčki.

Pri taki starosti user posted image pa sem imela vedno pri sebi svežo tetra pleničko in ga lepo obrisala. Saj če je poslinjena rokica, ni umazana, da bi moral spravljat umazanijo dol...

LP


_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 14:45:54   
Srečic@
Ja kaj pa , če ga zunaj "šlatajo" za rokice??? Če sem doma mu tudi jaz samo z vodo in gazico, ampak zunaj, ko ga kdo prime za rokico user posted image  (mi gre na živce!!!)on pa hitro v usta???

Zato sprašujem. Chiccotove so za brisanje dojk pred podojem in ni potrebno izpiranje in dojk, torej dobi v usta.

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:05:59   
Anonimen
to je men tud šlo na živce, pa sem preživelauser posted image tamala pa tudi...

sej nism Monkuser posted image



(odgovor članu Srečic@)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:13:47   
cuddy
se čist strinjam z ulla80.
namreč poznam primer dvojčic, ko je zdravnica rekla mamici, ker pač pri 2 punčkah je malo težje vse popazit kaj dajo v usta, da jo skrbi zaradi bacilov. in ji je rekla zdravnica, da mora otrok pojest vsaj 2 kg dreka.
Prav tako je rekla, tako da mislim čimbolj otročke ovijate v vatko, jim delate slabo uslugo.
Pr nas na vasi so otroc ki so iz kmetije doma veliko bolj zdravi k letajo povsod, pa vsako živalco pregledajo od blizu pa letajo bosi do konc avgusta, kot pa uni k so vsi dezinficiraniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:14:27   
Srečic@
Ulla80, se strinjamuser posted image .
Ko smo na sprehodu razne se sosede in sosedi  najprej zapodijo v rokice, ...buc, buc, buc....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:18:08   
cuddy
no večina ljudi ni kužnih al kako.
skoraj vsak ima pa tud toliko manir, da če je bolan da se ne bo dotikal majčkenega otročička.



_____________________________

I'm not always RIGHT, but I'm never WRONG!

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:28:42   
kristinaj
jaz sem zmočila pleničko in ji rokice obrisala.....

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 15:29:13   
Anonimen
se strinjam -skoraj vsak- niso pa vsi, od prijateljice user posted image  je bil takrat star2mes, ko so imeli doma neko praznovanje in so ga seveda vsi za rokice prijemali in je fasal rota virus. zato tudi jaz svojega(ko sma zunaj), če je potrebno obrišem z robčki- imam pa ponavadi robčke sensitiv(pampers ali katere druge). verjamem pa da ni najboljšega okusa,ampak bolje tako kot pa res kakšen virus. ga pa tudi ne brišeš vsaki 2 min.

(odgovor članu cuddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 19:22:58   
petrcamg
Jest sicer tudi za rito uporabljam vodo pa pleničko, ampak ko si kje na terenu je to včasih neizvedljivo user posted image .  So mi pa priporočili vlažilne robčke Natracare. Vem da imajo vložke od te firme v Sanolaborju. Vložki so brez dišav, brez plastike, niso beljeni s klorom, so biorazgradljivi in iz naravnih materialov. Mislim, da morajo biti tudi robčki bolj nežniuser posted image . Po moje najboljš da vprašaš v Sanolaborju ali pa v kakšni domači lekarni. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Robčki za brisanje rokic
4.3.2008 23:45:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srečic@

Ulla80, se strinjamuser posted image .
Ko smo na sprehodu razne se sosede in sosedi  najprej zapodijo v rokice, ...buc, buc, buc....user posted image


pa kušval so jo po rokicah, ker kao po obrazku se pa ne smeuser posted image user posted image so mi res šli lasi pokonci, samo vseen je nism umivala...pa kot sm rekla smo preživeli...pa tamala verjetno lažje kot jazuser posted image user posted image

(odgovor članu Srečic@)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Robčki za brisanje rokic
5.3.2008 8:55:00   
kaya2007
penaten sensitive robčki so brez vonja in okusa. je, sem jih probala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Robčki za brisanje rokic
5.3.2008 9:29:37   
Sandra*
Kupiš v milerju al pa dm ju krpice za u,ivanje in jo zmočiš z vodo in umiješ rokice, al pa s tamalim tetra pleničkam. Res je zobrn okus tehle robčkov, pa tut pri majhnih bolj da jih čimmanj uporabljamo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Robčki za brisanje rokic
5.3.2008 9:37:48   
Pinkyca
Ej po moje lahko pobrišeš rokice kakor hočeš, pa če jih da potem v svoja usta pa kaj pol. Sej najbrž nisi mislila da bi cel dan brisala rokice z robčki ampak če sta zunaj ali pač ko je panika in ti doma zmanjka še 8. roka ki bi prinesla mokro krpo izpod pipe. Jaz mu včasih kar sama poližem rokice če so umazane od hrane in če pač ni drugih pripomočkov zraven.
Brez panike pa čista improvizacije kaj hočemo. Aja še to glede robčkov, dvomim da bi prodajali robče, ki bi bili zdravju škodljivi, razen če bi cel paketek zmazali mogoče ... tko mal za hec ... user posted image

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Robčki za brisanje rokic
5.3.2008 11:48:16   
PIŠKICA
Tudi jaz mojemu sončku user posted image  zunaj včasih obrišem rokice kar z vlažnim robčkom, če pa ga za rokice prijemlje veliko ljudi, pa mu rokice tudi razkužim z razkužilom, ki je brez vonja in okusa. Tudi meni gre na živce to prijemanje za rokico, pa nisem drugače preveč tečnauser posted image , ampak le zamislite si, da ti ljudje prijemljejo denar, razne kljuke,.. ki jih prej prijemljejo razni ... in potem prijemljejo tvojega otroka in to potem on liže.user posted image  Higijena rok je najpomembnejša za moje polme!!!

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Robčki za brisanje rokic
5.3.2008 13:08:34   
jaša2
doma ji resda ne umivam rokic s temi robčki, ampak z vodo in pleničko. če smo pa kje na poti, jih pa uporabim, ja. ponavadi s temi Pampers Sensitive. ne vem, saj pa ne skoz za njo letam in ji za vsako pasjo figo roke umivam. če ima res kaj takega na rokah - torej vsake tolk časa, pa mislim, da ne bo kaj narobe z njo, če jih z robčki obrisala.

_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Srečic@)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Kako ste rodile?
Sadrika

Kako ste rodile? Odgovorijo naj tiste, ki so v nosečnosti pile čaj iz malinovih listov

Spontano, hitro sem se odpirala (42%)

z umetnimi popadki, hitro (8%)

z urgentnim CR (15%)

spontano, počasi sem se odpirala (15%)

sprožili so porod, MV se je počasi odpiral (13%)

sprožili so porod, MV se je hitro odpiral (8%)


Število vseh glasov: 384

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!